Dobry wariat, sporo życia zmarnowane hehe :D
Ja w konsolach miałem PS1 - najlepsze wspomnienia z ziomkami zjarani po nocach w Tekkena siekaliśmy, PS2, Sega DreamCast - najlepsza konsola wg mnie jaką zrobiono z mega grywalną gra UFC no i teraz mam PS3 i na razie chyba na tym się zatrzymam. Kolejna może za rok, dwa jak w końcu ogarnę wszystkie gry które zakupiłem a które leżą na półce cały czas :)
Shenmue


ale z ta gielda komputerowa to byly bardziej zamierzchle czasy wtedy everestem sprzetu gracza byla Amiga 500 i Amstrady a ja bylem kajtus z podstawowki

