Zajebiście mnie cieszy, że...

Trochę hejtu, co? ;) ale nie najgorzej sam artykuł. Hehe
Baba mowiaca jezykami mnie lekko zmroziła. Ale ogólnie to fajnie było poczytać niepisowską propagandę w innych artykułach. Człowiek uświadomił sobie jak obie strony konfliktu są pojebane. Będą rozbiory.
 
Mnie zajebiście cieszy, że mmacoks ma takich ludzi jak @baju, chłopak wrzucał newsy odnośnie UFC 199 szybciej niż znane były wyniki walki i dorzucając aktualne wydarzenia @defthomas macie tu prawdziwego zawodowca:D
Ha, mnie cieszą takie opinie. Uczę się!

Dzięki Masta jeszcze raz. :friends:
 
Mnie zajebiście cieszy, że mmacoks ma takich ludzi jak @baju, chłopak wrzucał newsy odnośnie UFC 199 szybciej niż znane były wyniki walki i dorzucając aktualne wydarzenia @defthomas macie tu prawdziwego zawodowca:D
na czacie @baju sie chwalil, ze tekst o walce cruz vs faber mial napisal jeszcze przed walka :D
 
Ha, mnie cieszą takie opinie. Uczę się!

Dzięki Masta jeszcze raz. :friends:
propsuje, ale lekko, zeby ci sodowa nie odjebala jak cockholdowi i zebys nie spamowal na czacie :D (nie dopierdalaj sie o capsa, bo to musztarda)
 
Że w ten weekend zamiast w alkohol poszedłem w sport i to na grubo.
 
Kazałem play'owi rozpocząć przenosiny mojego numeru do nich. W końcu ucieczka ze zjebanego tmobile.
 
Śniło mi się, że w pracy rzucało się na mnie 6 zajebiście ładnych lasek. Wstałem i myślę - jak dobrze, że nigdzie nie wysłałem cv i dziaduję jak na studemta przystało.
 
Praktyki na studia mi trzeba. Może podbijesz.mi papier, co?
Najidiotyczniejsze na idiotycznych studiach, te prakttki to idiotyzm.
W budowlance? Chodziłeś, albo chociaż dzwoniłeś po różnych firmach budowlanych? Ja z kumplem załatwiliśmy to tak, że przeszliśmy się do jednej firmy i tam dogadaliśmy się tak, że będziemy przez wakacje robić fizycznie na budowie, oni nam będą za to płacić (nie były to duże pieniądze, ale jakoś się udało na tym studenckim poziomie utrzymać), a na koniec podbiją nam praktyki. Trafiłem na fajnego kierownika i czasami robiłem fizycznie, a czasami mu asystowałem przy różnych pracach. Wbrew pozorom ta praca fizyczna dużo mi dała - warto spojrzeć na pewne rzeczy oczami prostego pracownika fizycznego, tego na studiach nie uczą.
 
Back
Top