Zajebiście mnie cieszy, że...

Że ominie mnie dzisiaj impreza "rodzinna" W chuj rodzinna jak większość ludzi to będą goście z podkrakowskiej izby gospodarczej liżący sobie fiutki, do tego "zabawne" przemówienia, dyplomy i kurwa kolejny najgorszy DJ wszechczasów. Do tego rolada po śląsku, rosół z kostki i nasjłodsze ciasto jakie da się znaleźć
 
Cieszę się jak dziecko
2016-11-18 17.52.06.jpg
 
Zajebiście mnie cieszy to, że pierwszy raz od kilku lat spędzę całe święta w domu z rodziną. Mam nadzieję, że poczuję w końcu magię świąt.
 
Dawno nie zaglądałem na Linkeidn, wiec wszedłem przed chwilą, a tam multum nowych kontaktów i cztery wiadomości z ofertami pracy.

Kocham pracę w IT :lol:
 
@Mnichu Głupcze:DC:

"Dawno" to pojęcie względne. W moim przypadku niecałe dwa tygodnie, ale niech Ci będzie:mamed:
@Lemur misiu kolorowy, to takie żarty były :beer:

A w temacie to zajebiście mnie cieszy dzisiejszy home office bo zrobiłem 10x więcej niż z biura gdzie co chwile ktoś zawraca dupe i jeszcze trzeba na szlugi wychodzić co najmiej raz na godzine :lol:
 
@Lemur misiu kolorowy, to takie żarty były :beer:

A w temacie to zajebiście mnie cieszy dzisiejszy home office bo zrobiłem 10x więcej niż z biura gdzie co chwile ktoś zawraca dupe i jeszcze trzeba na szlugi wychodzić co najmiej raz na godzine :lol:

I tak też się do tego odniosłem:beer:

Home office zajebista sprawa. Można się z kibla na meetingi wdzwaniać.
 
Back
Top