Zabójczy irokez Mahonka

midern

KSW
Heavyweight
Na wzór tematu Tragiczny wypadek Tsubasy[URL='http://cohones.mmarocks.pl/threads/tragiczny-wypadek-tsubasy.24081/'] od @Cloud postanowiłem też przypomnieć inną śmieszną sytuację z Hyde Parku, z 2014 roku. Jak sobie o tym przypomniałem, to bekę miałem taką samą jak przy pierwszym zobaczeniu :rofl:

1z4uwq8.jpg
[/URL]
 
W tych czasach warto być debilem niż naukowcem, o naukowcu który wynajdzie coś mała notka a o kretynie całe rozkładówki...
 
Panowie juz dawno rozkminione ze mahoń to bot pisany przez @Grzechu po litrze cytrynowki i seansie warsaw shore.
Juz zapomniany pozatym masa bledow w kodzie... cos jak prywatne wiadomoaci na cohones - mozna juz zapomniec ;)
 
Kilka postów niżej pod tymi, których screeny robiłem, było też legendarne zdjecie Mahona i jego idola - Pawła Cattaneo z WS! Bliźniacy no, co więcej moge powiedzieć.
 
Otwieram listę legend forum:
1. Mahoń i jego listwy, irokezy, kosteczki, szalety i szpachlowanie nie pamiętam już czego
2. Grześki i Okocimy Kaczora
best of the best
 
Defa na floriańską trzy godziny ciągnęliśmy z Chmurą... nic, tylko w kółko powtarzał: "nie idę, Irokez Mahonka, nie zmusicie mnie... Mahonek." Poważnie.
Dzięki florianskiej mam tyle pomysłów do MiszonFiction ze szok. Bójcie się! :lol:
PS. Dzięki Kuba za kolejny, dobry motyw do historii :lol:
 
  • Like
Reactions: JB_
Back
Top