Złamiesz jej serce, ona złamie ci rękę

Szkoda ekranu na komentarz. W obecnych czasach to mniejszy wstyd dostać od laski niż jej oddać. Smutne.
 
Szkoda ekranu na komentarz. W obecnych czasach to mniejszy wstyd dostać od laski niż jej oddać. Smutne.

Nie wygląda na głupią Karynę. Coś czuję, że gościu zasłużył :>
 
Nie wygląda na głupią Karynę. Coś czuję, że gościu zasłużył :>
Zasłużył czy nie to USA za oklep na dziewczynie zawiesiliby go i miaby pod domem manifestacje.

Są nastolatkami to czym zasłużył? Całował inna laskę czy nie zmienił statusu na Facebook ? xD No to fakt kolana na ryj się należą....
 
Zasłużył czy nie to USA za oklep na dziewczynie zawiesiliby to i miaby pod domem manifestacje.

Są nastolatkami to czym zasłużył? Całował inna laskę czy nie zmienił statusu na Facebook ? xD No to fakt kolana na ryj się należą....

Gdzieś widziałem to nagranie z podpisem, że gość obmacywał losowe dziewczyny i trafił na taką, której się to wyraźnie nie spodobało. Jeśli to jest prawda, to mocny props dla niej ;)
 
Zasłużył czy nie zasłużył, ale żeby dziewczyny nie obezwładnić? Come on! :D
 
Przeszło mi to przez myśl pisząc komentarz :D ale przecież to dzieci.
julia-vins-45014782.png


Ta pani tez jest mloda :D
 
Wpierdol jak wpierdol. Pomyślcie jakim kozakiem jest ta, która ją później goniła :D
Widziałem kiedyś filmik jak jakaś niemiecka laska obija starego dziada. I to nie były dwa kolana jak tutaj tylko poważne gówno. Ile ja tego dnia się na to nawkurwiałem, to szkoda gadać. Jakoś po paru dniach widziałem ten sam filmik tylko, że z podpisem twierdzącym, że to jest ojciec, który ją gwałcił jak była młoda. Od tamtej pory #wyjebane
 
Gdzieś widziałem to nagranie z podpisem, że gość obmacywał losowe dziewczyny i trafił na taką, której się to wyraźnie nie spodobało. Jeśli to jest prawda, to mocny props dla niej ;)
The school district says the girl goes to nearby Creekside High School. Students say the boy, who attends Sonoma Valley High School, made comments on her Facebook page. She confronted him then he threw water at her.
 
The school district says the girl goes to nearby Creekside High School. Students say the boy, who attends Sonoma Valley High School, made comments on her Facebook page. She confronted him then he threw water at her.

Internet serious business.
 
Z przyjemnością.
Z kolegami kiedy widzieliśmy fajną dupeczkę, a działo się to w szerszym gronie, pytaliśmy się w skrócie o swoje potencjalne zamiary wobec niewiasty: "byś?". Wtedy można było kulturalnie i zrozumiale tylko dla kolegi odpowiedzieć : "bym".
 
Ma szczęście, że chłopak nie jest czarny, bo by się zaraz całe środowisko przypieprzyło że rasizm ;) A tak na poważnie to jakoś bójki w sukience na ulicy dziewczyn mi się nie podobają, taki brak klasy ;)
 
Wpierdol jak wpierdol. Pomyślcie jakim kozakiem jest ta, która ją później goniła :D
Widziałem kiedyś filmik jak jakaś niemiecka laska obija starego dziada. I to nie były dwa kolana jak tutaj tylko poważne gówno. Ile ja tego dnia się na to nawkurwiałem, to szkoda gadać. Jakoś po paru dniach widziałem ten sam filmik tylko, że z podpisem twierdzącym, że to jest ojciec, który ją gwałcił jak była młoda. Od tamtej pory #wyjebane
Dobre gify, I like it więc daję okejkĘ !!!
 
Back
Top