Yoel Romero czy Luke Rockhold ? Jak stawiacie dzisiaj?

Stawiam na Romero minimalnie. Luke wydaje się mieć trochę więcej narzędzi do wygrania ale przeczuwam, że zadecyduje jego lekko dziurawa defensywa w stójce czy też nonszalancja i Yoel to wykorzysta znajdując lukę wystrzeli jakimś mocnym prawym kończąc walkę.
 
W męskiej sylwetce Rockhold . W kulturystyce klasycznej Romero.
Czarny koksiarz mega dzik i ma w chuj szczęścia wiec pewnie będzie zbierał lewe proste na ryj a w 3 rundzie fartem zajebie kolanem i wygra. Lekko za Łukaszem ale kasy bym nie stawiał.
 
Był kiedyś double ko w Ufc?
Gray Maynard vs Rob Emerson
gray-maynard_rob-emerson.gif~c200
 
Coś czuje że Luke zakończy marzenia Romero dzisiaj i będzie pełna dominacja
Luke z Branchem miał problemy. Z Davem Branchem rozumiecie?! Dave Branch...

A tak serio to miałem 55-45 Romero, ale po tym ważeniu 51-49 lecz rozum cały czas podpowiada, że Cocky ogarnie. OBY NIE.
 
Chciałbym by wygrał Romero ale mam złe przeczucia, Luke to nie ułomek.

Walcz czarny czarodzieju, wyczaruj jakieś kolejne, piękne, latające kolano
 
Mam nadzieję, że Romero rozpierdoli lalusiowi łeb i ma do tego narzędzia.
Pytanie jaki Rockhold wyjdzie do klatki.
Mam nadzieję, że zadufany i pewny siebie jak w walce z Bispingiem.
 
Obstawiam że Rockhold będzie wygrywał i nagle Romero wypali jakimś spinning albo innym flying shitem. A rzecz się wydarzy pod koniec drugiej rundy.
:redford:
 
stawiam na Rockholda. Jesli uda mu sie utrzymac Kubanczyka na dystans to spokojnie go wypunktuje (a moze jakis kopniaczek na watrobke, TKO? tak wiem, zagrozenie sprowadzenia przez Yoela ale przeciez BJJ po stronie Luka, takze moze, w sumie kopac bez lekow(?)) plus kondycja bedzie po jego stronie. Taka moja chlodna ocena, pomijajac fakt, ze czasem jego styl bycia jest, nazwijmy to nieco kontrowersyjny bo przeciez nie chodzi o to zeby tu zajmowac sie ocena jego "jestestwa" tylko arsenalem, ktorym dysponuje. No nie widze plaszczyzny, w ktorej "soldier of god" jakos mocno gorowalby nad Lukiem. Tak, wiem zapasy ale jak pisalem juz wyzej sprowadzenie moze byc poczatkiem konca Yoela, takze gdybym mial stawiac kase to na Rockholda
 
Back
Top