Yair Rodriguez - gdzie go widzicie za 3 lata?

blazini

UFC
Bantamweight
Wcześniej znałem tylko nazwisko. Ziomek mi o nim mówił, że to fighter 3.0 i za parę lat będzie dzielił i rządził w 145. Oglądam właśnie jego walkę z Hookerem i na podstawie pierwszej rundy muszę przyznać, że ma skilla gnojek i imponuje szybkością i kreatywnością. W stójce hardkor taekwondo, te jego kopnięcia wyglądają lepiej niż w filmach z jetami li i stathamami, do tego zajebiste bjj.

Co prawda wiele z tych jego super efektownych kopnięć z poważnym rywalem mogłoby się skończyć dla niego słabo. Ale jak dojrzeje, nauczy się trochę na błędach (do tego będzie ćwiczył angielski - choć w sumie nie wiem jak mówi), to mógłby być dużym starbojem w UFC z potencjałem na 2 tytuły.

Może być tym kim może być Thompson w 170. Albo po prostu się za bardzo podjarałem, patrząc na urywki i jedną walkę, bo za dużo #nickdiaz. Najgroźniejsi rywale to wciąż młodzi za 2-3 lata McGregor, Aldo i Holloway. Podejrzewam, że skończy się era karakanów-zapaśników w 145 i dominować będą właśnie takie długie chudzielce. Co sądzicie? #kolumb? Liczę na 3 wpisy.

 
W TUFie się już ładnie prezentował i widać, że z walki na walkę duże postępy robi. Na pewno ma duży potencjał i chyba dosyć dobre warunki jak na piórkową, ale wydaje mi się, że musi dużo zbijać i ciekawe czy to nie okaże się dużą przeszkodą w niedalekiej przyszłości. Dobrze się ogląda pojedynki w jego wykonaniu. Ciekawe jak zaprezentował by się przeciwko komuś wyżej notowanemu. Niewątpliwie ma duże szanse by znaleźć się w ściślejszej czołówce swoje kategorii
 
Jak przejdzie jakiegoś konkretnego zapasiora to serio chłop może porządzić. Na pewno jest potencjał i zajebiście się go ogląda.
 
Przewiduje, ze pod koniec 2017 rozwali sobie kolano. Po czym sie zalamie i zacznie chlac. Do MMA juz nie wroci i po 3 latach od tego posta rozjebie po pijaku samochod. W 2019 bedzie postury @MysticBęben
 
Back
Top