XTB KSW 93: Parnasse vs Mircea (06.04.2024)

Laid Zerhouni - Boubacar Niakate walka zakończy się w 1 rundzie
2.60 (STS)/2.55 (Betclic)/2.50 (Fortuna/ETOTO)

40-letni Niakate w ostatnich pięciu latach miał dwie walki w tym jedną z Linnikiem, który w ostatnich walkach ma bilans 1-9 i jest walony w pierwszych rundach/sekundach. Największym atutem Boubcara Niakate jest bycie kolegom Salahdina Parnasse'a, co zapewne było otwarciem drzwi do walki na KSW, żeby zapunktować u francuskiej gwiazdy KSW przez włodarzy i niskim kosztem zapewnić sobie zawodnika na gale we Francji.

Zerhouni na 12 wygranych ma 9 wygranych w 1 rundzie. Idzie całym piecem od początku i albo zabija albo jest zabijany (5 razy przegrywał w 1 rundzie). Na 20 walk w 14 kończyło się na 1 rundzie. Do zardzewiałego Niakate, który nie ma od kilku lat praktycznie żadnego rytmu walk będzie to najlepsza okazja, żeby się rzucić i go ubić lub może samemu zostać ubitym.
Biorę w ciemno!
 
Siedzi ?
 

Attachments

  • Screenshot_20240406_195346_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240406_195346_Samsung Internet.jpg
    394.4 KB · Views: 42
Kupon za 5 zł:

Szczepaniak przez poddanie
Parnasse przez poddanie
@ 14.63

Chciałem jeszcze Mariana dorzucić, bo myślę, że zawalczy zachowawczo, ale tam bliżej mi do stwierdzenia, że będzie decyzja.
 
Tylko niech Marian nie świruje że to przypadek czy pech. Varela idealnie zablokował jego cios prosty łokciem - bardzo fajna akcja w obronie.
 
Skromnie dzisiaj. Ogólnie KSW okazało się dość ciężkie do trafienia czegoś większego. Dla mnie zaskakujący nokaut na Szczepaniaku. @4.50 na jego wygraną przez decyzję to był dla mnie mega dobry kurs z dużą szansą powodzenia, bo Fleminas ogólnie jest trudny do skończenia. Coś tam jednak weszło i teraz grubsze kupony zamyka Zelfa Barrett z boksu @1.50 (13.04). Przy okazji polecam bet. Powodzenia :beer:

1712441535735.png
 
Coś o tym zelfa?

W skrócie Zelfa Barret walczy u siebie w Manchesterze. Mocny gosc i jest w swoim prime. Gill rozbity z kiepska obrona, ktorego zniszczyl juz stary Martinez. Barrett musi to wziac.
 
Piechota go wrzucał na dublu z Hunim, stąd ten bet wszędzie lata.

To prawda, ale Marcin Piechot akurat bardzo fajnie analizuje boks i zna sie na rzeczy. Lubie czytac jego analizy.
Tutaj mozecie sobie przeczytac pelny opis jego autorstwa dotyczacy tego pojedynku i sami ocenic, czy warto w to wchodzic. Huni juz w bazie.
Powodzenia :beer:
 
Last edited:
To prawda, ale Marcin Piechot akurat bardzo fajnie analizuje boks i zna sie na rzeczy. Lubie czytac jego analizy.
Tutaj mozecie sobie przeczytac pelny opis jego autorstwa dotyczacy tego pojedynku i sami ocenic, czy warto w to wchodzic. Huni juz w bazie.
Powodzenia :beer:

No i Barrett ladnie pozamykal kupony :)
 
Back
Top