XI sezon Typera BetSafe - do wygrania 6 x 100 zł!

Ja też nie, z jego wypowiedzi wynika, że można stawiać nie na tylko na zwycięzcę, ale również na przegranego! :D

No przecież tak napisałem ;). Dycha może iść równie dobrze na przegranego. Już bez przesady, że stawiając też trzeba trafić na wygranego :).
 
Tylko, że ja pytałem się, czy mogę postawić np. inside distance. Jak teraz to czytam to faktycznie mogłem to jaśniej ująć :)
 
Wyniki pierwszej czerwcowej edycji:

lista_czerwiec_pierwsza_edy.jpg


Pierwsze miejsce zajął użytkownik @rego83, tuż za nim (z taką samą ilością punktów) uplasował się @steel. Dalej miejsca zajmują @Knee @PaweLisu999. Dwa ostatnie miejsca należą do @Ariske oraz @Lucash, którzy walczyliby w dogrywce z @Puczi oraz @Wolek. Przed nami berlińska gala, która zapewne znowu spowoduje roszady w rankingu! Gratuluję i powodzenia dalej! :).


Tylko, że ja pytałem się, czy mogę postawić np. inside distance. Jak teraz to czytam to faktycznie mogłem to jaśniej ująć :)

Wszelkie zakłady postawione na zestawienia biorące udział w Typerze Betsafe się liczą, łącznie z tymi, które nie wskazują zwycięzcy tylko np. czas zakończenia walki czy rundę.
 
Jak usłyszałem Ostatniego Mohikanina przy wejściu Werduma, to chciałem zmienić typ, no ale... :)
Każdy Puczi po walce.
 
Jak usłyszałem Ostatniego Mohikanina przy wejściu Werduma, to chciałem zmienić typ, no ale... :)
Każdy Puczi po walce.

Umówmy się, że zmiany mogą nastąpić tylko do czasu rozpoczęcia gali. To by było niesprawiedliwe, bo ktoś mógłby się obsrać idąc do walki i połowa grających w typerze zmieniłaby swoje typy, bo miałaby tę przewagę, że byłaby wtedy podłączona do Internetu ;).
 
O to mi chodziło, że głupio zmieniać przed samą walką.
Hahaha, co do dolnego zdania... zastanawiałem się między Każdy mądry po walce, a Mądry Puczi po walce, a z racji, że była 4:12 rano, to wyszło, jak wyszło
:jump:
 
Back
Top