Wywiad z Joanną Rogowską właścicielką federacji Ring XF i klubu Gracie Barra

"ojej"



słodki głosik :) aż ciężko uwierzyć, że tak filigranowa kobieta jest właścicielką klubu sportów walki i federacji mma.
 
akurat ten kolo to jeden z bardziej ogarneitych nie branzowych dziennikarzy, napewno lepszy nie ten co ostatnio robił wywiad z najmanem,
 
Miłe widoki, nie powiem. Głos też słodki :)


Fajna sprawa, że kobiety biorą się za zarządzanie w "męskich " sportach. Czyżby pani Prezes Warty Poznań przetarła szlaki dla pozostałych dziewczyn :)?
 
Wydaje mi się że Joanna Rogowska działa dłużej niż pani prezes warty więc szlaków jej nie przecierała:P
 
No i co? Co Cię tak ubawiło? Fakt, iż klub powinnien na siebie zarabiac? Ile Ty masz lat? Oni nie otworzyli tego miejsca, po to by zadoścuczynic twej wizji undergroundowego klubu, w którym będziesz scinał palmy nogą, tylko miejsce które pozwoli trenowac zawodnikom oraz hobbystom, a zarazem na siebie zarobi. Ciężko Ci to pojąc?
 
Wszystko co da zarobic dodatkowe pieniadze klubowi jest dobre :) Inaczej mysla tylko osoby ktore dostaja pieniadze od firmy zwanej mama i tata :D
 
Oni nie otworzyli tego miejsca, po to by zadoścuczynic twej wizji undergroundowego klubu, w którym będziesz scinał palmy nogą


To chyba tekst tygodnia u nas :D
 
Że gym ma zarabiać na siebie to mnie nawet nie dziwi i to samo pomyślałem, ale z podejsciem Assassina to ciężko będzie dojść do czegoś jak będą kobitki bardziej interesować niż intensywny trening ;)



Żadna ona filigranowa, chyba, że reporter ma 165cm maksimum, szczupla po prostu, ale nic specjalnego, teraz szczupla i wymalowana to norma, a jak ma kasę to jak ma wyglądać, za to natury się nie oszuka, nie ujmując tej Pani :) Może błędem był fakt, że stałą pod słońce...



Ogólnie cała akcja na plus, za to szacunek, bo kto by z nas nie chciał robić czegoś co lubi i móc z tego żyć. Powodzenia.



PS: No ciekawe co tam pod tym "uśmieszkiem" się kryje :D
 
Back
Top