Wyniki czwartej edycji Typera BetSafe

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
asdw2.png


Jako, że temat wcięło po migracji forum, to prezentuję pełne wyniki po trzech galach w osobnym wątku:

lista_czwartej_edycji_3.jpg


I teraz pytanie do fikuśnego i Pucziego -> chcecie bić się o trzecie/czwarte miejsce czy zostawiacie to alfabetowi (w związku z czym fikuśny będzie przed Puczim i zgarnie 150 zł, a Puczi tylko 100 zł). W sumie to bardziej pytanie do Pucziego:). Od razu mówię, że dogrywkową galą będzie Jungle Fight.

Kapusta po raz kolejny zgarnia pierwsze miejsce, a mateusz1919 ląduje na drugim.
 
Dzięki Panowie. Znowu się udało na 4 edycję 2 razy 1 msc, raz 2 msc i raz w bardzo wyrównanej 3 edycji zabrakło 1 pkt do 2 miejsca i do dogrywki. Szkoda że sie nie udało wyrobić do m1 bo by się trochę obróciło ale co sie odwlecze to nie uciecze ;)

Piękna tabela na otwarcie nowego forum ;)
 
Świetnie, pierwsza moja edycja typera i tak wysokie miejsce jak 2 :D Gratulacje

Ps. A jednak 3 miejsce, ale i tak mnie to cały czas cieszy.
 
Last edited:
Mój pierwszy post na nowym forum, które muszę przyznać... robi wrażenie ;)

Gratulacje dla zwyciężców, niestety mi tym razem się nie udało, no ale :)

Od razu pytanie - będzie kolejna kolejka bez zmian?
 
UPDATE:

W związku z przegapionym przeze mnie e-mailem od Lucasha (byłem cały weekend na Śląsku), który znajdował się na drugiej pozycji po poprzednim typowaniu, po podliczeniu jego typów okazuje się, że to jednak on ląduje na drugim miejscu. Przepraszam wszystkich, ale byłoby to nie w porządku dla Lucasha gdybym teraz zignorował jego wysłane typy zwłaszcza, że wysłał je po tym jak forum przestało działać.

Pragnę jednocześnie poinformować, że w podobnych przypadkach należy odnaleźć wpis na portalu MMARocks i przez portal je wysłać. Od następnej edycji e-maile do mnie z typami nie będą respektowane. Sorka za zamieszanie. W tej sytuacji musi być więc dogrywka między Fikuśnym i Puczim, lecz tym razem o być albo nie być. Jungle Fight czeka:cool:.

lista_czwartej_edycji_4.jpg


Tutaj mail od Lucasha: http://u.mmarocks.pl/2014/11/wfw.jpg

Zwycięzcy będą musieli poczekać aż sytuacja z Puczim i Fikuśnym się rozwiąże.
 
Fikuśny przepadł ;) A Lukash ładnie poszedł, wystarczyło że by zagrał też na Vicka albo Arreole i by dogonił. Ale na szczęście nie.
Jungle Fight wygląda bardzo smakowicie :D Ja na waszym miejscu wolałbym jednak to niż całkowitą loterie.
 
W końcu udało się zalogować na nowe forum :D
@kapusta gratulacje, typowałeś po mistrzowsku i zwycięstwo w 100% zasłużone
 
Panie Fikuśny, więc jak będzie? Chyba jednak zrobimy losowanie na czacie.
 
Dobra, to dziś o 20:00 na czacie robimy losowanie. Puczi, Fikuśny -> bądźcie gotowi.
 
Czyli co? dziś na czacie fight? Po ile bilety? Są jeszcze miejsca VIP? Po ile PPV? Będzie transmisja?
 
Puczi -> Napisz kiedy robimy dogrywkę. Dostałem zgodę od Fikuśnego by zrobić bez niego.
 
Fikuśny wygrał dogrywkę.

kapusta, Lucash, Mateusz1919 i Fikusny -> Proszę o podesłanie mi Waszych e-mailów, którymi operujecie u buka.
 
Ile razy trzeba obrócić bonus i jak to jest ogólnie? I oczywiście po kursie 1.50 +
Przykładowo mam 150 zł bonus i muszę tą całą kwotę postawić na np. Aśkę Jędrzejczyk, czy jakoś sobie w częściach mogę obracać ?
 
Możesz w częściach, po prostu przemiel zakłady za łączną kwotę 450 po kursie ponad 1.5. Możesz grać też niższe kursy, ale zakłady nie będą się wliczały w mielonkę.
 
Nie, nie nie musisz mieć tyle wygranych. Starczy że wszystkie kupony (tzn te >1.50) muszą być postawione za 450 zł(3x150).
Przykład:
Stawiasz 150 zł po kursie 3 zł. Wygrywasz i masz 45o zł. (450-150= 300 tyle musisz jeszcze obrócić)
Potem stawiasz np. 300 zł po kursie większym niż 1.50 i zostawiasz sobie 150. Przegrywasz te 300 ale obróciłeś już bonus i 150 możesz wypłacić. Jak wygrywasz możesz też wypłacić wszystko.
 
Ok, rozumiem, i w takich częściach np. 50 , 50 , 150, 200 też mogę, byle by potem wyszło 450 zł postawionych.

Wiem, że może banalne pytania zadaję, to mój pierwszy wygrany bonus, którym muszę obracać :D. Tam jest zresztą pokazany % licznik - więc ogarnę.
 
Back
Top