Wynagrodzenie gwiazdeczek UFC (Brittney i Arianny)

The real deal

Shark Fights
Welterweight
Jak w temacie ile wynosi pensja głównych ring girls UFC ...?? Czy wynagrodzenie wypłacane im jest co gale, czy np. rocznie ??
 
U Maliny widzę równouprawnienie. On sobie siedzi z piwkiem przed cohones a partnerka tyra by na chleb i pasztet było:-)
 
Podstawa to nic, bonusy możliwe za KO wieczoru, gdy któryś podpali się na jej widok z bliska, zemdleje i walnie bańką o podłogę np. Poddanie wieczoru, np. jak ktoś pijąc napój zaksztusi się na widok którejś i udusi (duszenie w końcu), a i walka wieczoru, jak dwóch kibiców sobie ubzdura, że podbiją do którejś z nich i nawiąże się brawl wśród publiki.



A na poważnie:



http://www.kgbanswers.com/how-much-money-does-ufc-ring-girl-arianny-celeste-make-in-a-year/22870207
 
Arianny Celeste also ranked No. 18 in Maxim's Annual Hot 100 (2013) reader poll, she even topped superstar UFC champion Ronda Rousey, who debuted at No. 29 in the Hot 100 with her sizzling photoshoot.
Z jakiej paki można w ogóle PORóWNYWAĆ Rondę do Arianny? Czy jakąkolwiek fighterkę do ring girl? (Fani Giny "205lbs" Carano, do boju, gotowi, start!)
 
Co tam ring girlki czy zawodniczki...W konkursach piękności każda może jedynie pleść warkocz Kim Winslow.
 
az dziwne, ze caly czat czele jeszcze nie zalozyl tematu najpiekniejszej kobiety w swiecie MMA. przyznajcie sie w koncu, ze wasze przedramiona sa wielkie dzieki tej pani.



Kim-Winslow.jpg-1.jpg
 
Ja pytałem na poważnie, a tu w miare normalną odpowiedź dał mi tylko Born2kill:-) ( ach te cohones ) ...


Tak myślałem, że UFC to tylko praca ,,dorywcza,, dla tych pań i, że lwią częśc hajsu który uzyskują pochodzi z sesji itp .


Ehh zawsze mnie to lekko irytowało, że ,, wystarczy ,, się urodzic piękną i w pewnym stopniu przyszłośc ma się zapewniona i to przy odrobinie wysiłku :-) ( zakręcenie tyłkiem + całusek do kamery :-) ), a facet musi kombinowac jak szalony by w ogóle coś do gara włożyc :-)
 
Dobra Arianny wróciła. Ma umowę zlecenie, 6,50 na godzinę ale zapisała sie do Cosinusa i ma do pensi 200zł więcej jako uczeń.



W weekend wyciąga prawie 250 zł, UFC zwraca hajs za bilet miesięczny PKS. Dodatkowo dają też kasę za proszek, bo dziewczyny same piorą stroje służbowe. Nie wiem jak Palmerka ma w umowie, pewnie mniej bo Arianny ma starszą specjalistkę to i dostaje wiecej.
 
Malinowsky jakby twoja ukochana Aranny chciała to moge jej prac strój służbowy za darmo :-) ( własnym proszkiem )
 
Ehh zawsze mnie to lekko irytowało, że ,, wystarczy ,, się urodzic piękną i w pewnym stopniu przyszłośc ma się zapewniona i to przy odrobinie wysiłku
smile.gif
( zakręcenie tyłkiem + całusek do kamery
tongue.gif
), a facet musi kombinowac jak szalony by w ogóle coś do gara włożyc
crazy.gif


Wszystko fajnie jeżeli urodziła się piękną. Jeżeli nie... to już lepiej być facetem i kombinować jak szalony.
 
Podobno na gali jest za FREE, ale dostaje grubą kasę z after party u Dany :-)
 
SOLARIS :



Jeśli już poruszyłeś ten temat ( który też mnie interesuje od dłuższego czasu :-)) - to czy one mają implanty ?? Bo za każdym razem jak wchodzę na czat mmarocks i widzę baner z paniami to jak patrze w szczególności na Arianny to jej piersi aż ociekają sztucznością :-) .
 
Teraz już nie pamiętam, której wstawiałem silikon w piersi, a której w pośladki, ale mogę wam powiedzieć, że przed włożeniem silikonu też było miło w dotyku. :-)
 
Dlaczego w UFC nie ma ringboyów? Przecież to jawny przejaw homofobii i faszyzmu.



Ciekawe tylko czy taki napakowany ringboy musiałby przechodzić testy antydopingowe?
 
Back
Top