Wymyśl kartę na KSW Extra w Płocku

Sajd

Ground Game
Jak na razie wiemy na gali mają wystąpić - Marcin Różalski, Krzysztof Kułak i Karol Bedorf.



Jakich rywali proponowalibyście dla nich i co jeszcze, turniej? W jakiej wadze? Z kim?







Kułak hmm. może Linhares, może przegrany z walki Chmielewski - Zikic.







Dalej waga ciężka, Różal - chciałbym by wcześniej zapowiadana walka z Pawłem Słowińskim się odbyła, dwóch stójkowiczów, wyszłaby fajna walka.







Kolejny ciężki to Karol Bedorf. Fajnie byłoby zobaczyć jego walkę z Olivią, którą wielu fanów chciałoby zobaczyć, imo fajnie byłoby gdyby Karol zmierzył się z Dionem Staringiem i odbudowal pozycje w europejskich rankingach, fajnie byłoby zobaczyć Diona ponownie w PL.







Co do turnieju to nie mam pojęcia czy waga średnia czy półśrednia czy może lekka, nie mam pojęcia.
 
Może próbował coś w wadze 66kg - z promowaniem Abramiuka który dobrze radził sobie z zawodnikiem z top 5 tej kategorii w europie.
 
sam jesteś Bazelak, kolejna twoja mania po hejtowaniu MMA A ?
 
Tak samo jak miał walczyć na KSW Extra i dwukrotnie na gali boksu.



A co do tematu - jedno nazwisko - Błachuta.
 
No to jest akurat inna historia, ale kokos akurat napisał poważnie a Ty po nim jedziesz.
 
Przepraszam kokosa. Zauważyłem kolejny post w którym wspomina Bazelaka. Zapewne jest to jego kolejna - po zaciętym atakowaniu organizacji MMA ATTACK - mania. W kościach czuję już kolejny zdumiewający "artykuł" imć redaktora w którym to snuć on będzie wizje objęcia przez Kamila "miszcza świata ememej". Koniec offtopa.
 
tez chetnie bym zobaczyl jakies walki -66. Abramiuka zdecydowanie bym widzial na kartach KSW, ale kiedys slyszalem ze jest im troche nie po drodze z KSW, wie ktos cos na ten temat? Do tego w -66 jeszcze jest Dawid Zywica z Berserkers fajnie walczacy. Moze jakis turniej 66 by panowie ulozyli?



Co do Rozala, to nie mam zadnych pomyslow, ale raczej wolalbym zestawic go z obcokrajowcem.



Bedorf? Dion Staring nie glupi pomysl, wysoko stoi w Europie, a jest na pewno do przejscia dla Krola.
 
Bazelak mial juz walczyc na KSW, ale mial kontuzje. co do boksu, mial tam ajkis wystep amatorki nie dawno. wypadl chujowo. ostatnio napisal list do Pudziana, zeby mu wybaczyl. on na ta gale jest szykowany, jak i na te w otwartym Polsacie. musial sie Pudziem ulozyc :) generalnie moze to byc ciekawy zawodnik. duzy, cos tam potrafi, da sie wypromowac.
 
Dobry pomysl z turniejem do 66kg, chyba juz na to czas.Ja bym w nim chetnie zobaczyl: Pioskowika, wspomnianego juz Abramiuka, Georgasa i Zywice. Ale skoro maja walczyc Rozalski, Bedorf i Kulak to nie bedzie turnieju, bo turniej to 6 walk + 3 walki wspomnianych panow to razem 9, a K&L mowili, ze juz nie bedzie wiecej niz 7 walk.



Dla Rozala do walki wieczoru musi byc ktos znany z K1, bo Marcin jest na razie za slaby na kogos znaczacego w mma, a w ME raczej leszcze jak ten Shemetov nie pasuja.



Jesli chodzi o Bedorfa, to podoba mi sie pomysl raphaeliusa ze Staringiem.



A co do Kulaka, to Linhares odpada. Kulak mial dostac kogos na przetarcie. Zreszta sam fakt, ze "mistrz" KSW nie wystapi w walce wieczoru potwierdza, ze model dostanie kogos malo znanego.
 
ja ogolnie nie mam pomyslow na te gale, ale dla rozala widzialbym jakiegos 'zwariowanego' przeciwnika :D
 
KSW Extra 3
Konfrontacja Sztuk Walki
Płock, Poland
Orlen Arena
Transmisja: Polsat Sport

• Main card

Marcin Różalski vs. Yusuke Kawaguchi
Heavyweight bout

Krzysztof Kułak vs. Gregory Babene
Middleweight bout

Karol Bedorf vs. Chris Tuchscherer
Heavyweight bout

Daniel Dowda vs. Krzysztof Jotko
Middleweight bout

Peter Sobotta vs. Dean Amasinger
Welterweight bout

Kamil Bazelak vs. Dymitry Zabolotny
Heavyweight bout
 
Dla mnie walką wieczoru powinna być walka o pas



Irokez/Kornik - Puhakka



wcześniej KSW funduje dla Niko covery na jego ch*jowe dziary :)
 
W sumie moze Polsat by sie zgodzil na Puhakke tym razem. Raz, ze wydarzenie mniejsze i nie az tak medialne, a do tego bez transmisji w otwartym kanale.



Choc z drugiej strony media wszystko moga rozdmuchac. Jeszcze przyjedzie Niemiecka antifa i beda w Plocku klopoty.
 
Nie wszyscy wiedzą ale Puhakka miał walczyć na BAMMA 7 przeciwko Andre Winnerowi w elminatorze do walki o pas, lecz Anglicy gdy dowiedzieli się o jego tatuażach zrezygnowali z takiego zestawienia.



To tak w ramach ciekawostki, a co do sprowadzania go tu to już mi sie szczerze mówiąc odechciało, zdecydowanie bardziej wolałbym zobaczyć Rezę Madadiego zamiast hitlerowca.
 
Wiadomo kit mu w okio za jego dziary ale to ON MA PAS... chyba że KSW zorganizuje galę w Niemczech lub innym państwie, to by było ciekawe :)
 
marcinmarcin86 - Z pewnością KSW nie będzie organizowało gali poza Polską , choć było by to ciekawe przedsięwzięcie . Karta Madmana bardzo mi się podoba .
 
mmarcinmarcin86: Niko nie ma pasa KSW. On ma pas turniejowy, ktory znaczy tyle co puchar ktory dostaja zawodnicy za walke. Po wydarzeniach 11 listopada w Warszawie nie ma co juz liczyc na walke Fina w Polsce
 
Massimo masz racje zapomniałem o tym że to był turniej



a gale ksw za granica to moje zyczenie na daleka przyszlosc
 
Pojawialy sie glosy, ze Rozal mial walczyc z jakims Polakiem, z ktorym przegral w K1. Tak mi sie wydaje.



Dowde mozna skreslic z rozpiski, nie wiadomo jak obecnie wyglada jego sytuacja, czy wyszedl z aresztu czy tez nie. Przydalaby sie jakas informacja.
 
Różal vs Omielańczuk



Kułak vs Paraisy



Bedorf vs Kraniotakes



Radomski vs Teodorczuk



Bazelak vs Ambriz:-)
 
Swoją rozpiskę przedstawię po KSW17 :)
Póki co trzy propozycje bez uzasadnienia:

105kg.: Marcin Różalski (2-0) vs. Łukasz Jarosz (0-0)
84kg.: Krzysztof Kułak (24-12-2) vs. Łukasz Chlewicki (7-2)
105kg.: Karol Bedorf (6-2) vs. Dmitry Zabolotny (13-4)
 
Back
Top