Wykłady Michała Garnysa na Konwencie MMA

P

Paweł Kowalik

Guest


Michał Garnys, ekspert od przygotowania fizycznego w sportach walki, wygłosi na Konwencie MMA dwa wykłady. Tematem pierwszego z nich będzie “Suplementacja dla poszczególnych jednostek treningowych”, a drugiego “Rola treningu o charakterze tlenowym w MMA”. Wykłady cenionego w polskim MMA eksperta to idealna okazja, by poszerzyć swoją wiedzę na temat treningu i suplementacji.

Przypominamy, że Konwent MMA odbędzie się w sobotę 31 marca w Warszawie w Hali Koło (Obozowa 60). Start imprezy o godzinie 10:00, ale drzwi otwarte są już od 9:00. Na Konwencie pojawią się najlepsi polscy zawodnicy MMA oraz nie zabraknie innych atrakcji dla fanów.

Wykłady Michała Garnysa na Konwencie MMA
 
Venom i Escobar – gwiazdy MMAROCKS
icon_biggrin.gif
 
Kilkukrotnie w amerykańskich filmach/serialach widziałem następujący patent z wesołego miasteczka/festynu:
delikwent siedzi na ławeczce nad zbiornikiem z wodą; klient kupuje los, dzięki któremu może oddać kilka rzutów do celu; trafienie w cel powoduje zwolnienie zapadni czyli "załamanie" się ławeczki przez co delikwent wpada do zbiornika z wodą.
Myślę, że siedzący na takiej ławeczce Venom dałby niezły zysk.
 
Błagam zróbcie materiał video z tych wykładów. Mnie niestety nie będzie a chętnie posłucham.
 
trochę odbiegając od tematu, jaka jest najbliższa stacja pkp w rejonie hali Koło? nie wiem jak ja tam trafię… totalnie nie znam Warszawy
 
Najlepiej jest wysiąść na Centralnym i pojechać tramwajem 24, kierunek Nowe Bemowo, przystanek Magistracka. Zrobię jeszcze małą ściągawkę dla przyjezdnych :)
 
dzięki wielkie za informacje, czekam na ściągawkę, pewnie nie tylko ja
icon_smile.gif
 
Back
Top