Konkurs! Wygraj koszulkę od Ground Game!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
edwe2.jpg


Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania jest koszulka "El Classico" od firmy Ground Game, rozmiar "M".
  • T-Shirt wykonany z najwyższej gatunkowo bawełny czesanej,
  • Lekki i przewiewny,
  • Krój typu athletic-fit,
  • Nadruki wykonane najlepszej jakości sitodrukiem,
  • Wszywka żakardowa na dole koszulki.
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Z jakim zawodnikiem wytrzymałbym jedną rundę na zasadach MMA?" i krótko uzasadnić. Najlepsza odpowiedź wygrywa!

Jury: @Cloud
 
Z Karolina Kowalkiewiczy. Przewaga masy pozwalal by mi ja przytulac znaczy walczyc w klinczu i ze wszystkich sil probowal bym przenisc walke do parteru. Co prawda gardy bym nie przechodzil, jedyna zmiana w tym parterze to sweep do dosiadu lub zajscie za plecy ale i tak byloby fajnie.
 
Wytrzymalbym jedną, a nawet trzy rundy z Rosholtem. Gość gniotl by mnie brzuchem aż do decyzji ale bym przetrwał :p
 
Na pewno udałoby mi się wytrzymać jedną rundę z Krzysiem Jotko, który strasznie przymula i rozkręca się dopiero od drugiej rundy :)
 
Spokojnie przetrwałbym jedną rundę z Tymoteuszem Świątkiem(a nawet bym ją wygrał), ponieważ mam lepsze warunki fizyczne(12cm więcej wzrostu, oraz ważę kilkanaście kg więcej) i na dodatek mam o wiele lepszą stójkę niż Tymek. Jeśli chodzi o parter to nie jest moją mocną stroną, ale ogarniam go na tyle, że raczej bym nie klepał w walce z Omenem. Dlatego całkiem obiektywnie patrząc na to starcie, sądzę, że jedną rundę przetrwałbym na spokojnie, gdybym nie dał się trafić czystym ciosem. A gdyby cała runda toczyła się w stójce to myślę, że bym ją wygrał :)
 
Z Abu Azaitarem wytrzymałbym z nim całą pierwszą rundę (chociaż chęć skończyć go była by ogromna) , znokautowałbym go w drugiej.
boks.gif
 
Z Diego Sanchezem, trochę bym pouciekał, a trochę by dostał największy oklepane w życiu, warto by było, bo bym w końcu zrozumiał - jak to jest w walce, czy zawodnik czuje, że przegrywa rundę.
 
Jeżeli walka odbywała by się na Międzynarodowaj Gali Sztuk Walk Mieszanych w Koszalinie to z każdym :)
 
Z Bensonem Hendersonem, rzadko kogo kończy w pierwszej rundzie to przetrwałbym jego punktowanie. Elo
 
z Conorem McGregorem, ponieważ obecnie ważę ze 100 kilo, jego łapki nie byłyby wstanie mnie znokautować.
 
Back
Top