Wyciek rozmowy Dany White z Brockiem Lesnarem o udziale w TUFie

Nie chce mi się szukać źródeł i jeśli pomylę to proszę o spokój i zrozumienie. Tak czy siak w latach 90tych, gdy WCW było ponad WWF(teraz WWE) i według tego co pamiętam mówiono kontrakty najlepszych oscylowały w granicach 1mln - 1,5 mln dolarów rocznie dla Hoganów itp. Podejrzewam jednak, że z racji upływu lat i tam stawki wzrosły, a gale zawsze pełne, pewnie dodatki ze sprzedaży koszulek itp dostają, nie mówiąc o tym, że łatwiej stamtąd grać w reklamie czy w filmie (Idealny przykład maszynki do robienia pieniędzy to John Cena). Co do Brocka i Wrestlemanii przeciw Undertaker'owi. Parę miesięcy temu brat Undertakera Kane "pochował go żywcem" co wyglądało na koniec kariery Grabarza, więc nie wiem czy akurat w tej sprawie co była opisana wyżej mógłby tam wrócić, za mało czasu do marca by najpierw wrócił Taker i jeszcze stworzyć im feud z Lesnarem, no ale nie takie cuda się działy w sumie w historii.
Nie myślcie, żem fan wrestlingu, to głównie sentyment, wrestling zobaczyłem na początku lat 90tych, MMA na początku trzeciego tysiąclecia jakoś, choć pamiętam, że w szkole podstawowej już myślałem jakby to było jakby karateka walczył z bokserem czy zapaśnikiem :D Wtedy nawet nie wiedziałem, że gdzieś już to robią, no ale to było jakieś 16/17lat temu...
EDIT: Powiem Wam, że przez te lata widzę bardzo wielki wpływ MMA na wrestling, na walki i na parę innych szczegółów. Nie można tego robić po staremu, żeby jednak zachować jakiś realizm w tym co robią. Nawet konferansjerzy zapowiadają bardziej na styl Buffera w zwykłych często pojedynkach, a niegdyś tak miały jedynie Main Eventy gal PPV.
 
Wątek "The best of MMARocks" był strzałem w dziesiątke :D Nieskromnie mówiąc jestem z siebie dumny! :D
A serio, to niepokoi ilosc incydentów ostatnimi czasy, co sie dzieje? Nie pamietam takich spinek, cebeka bjj nie wydawał sie dzieckiem, ale jednak pokazał jaki jest. Opamiętajcie sie ludzie, to tylko forum! Zamiast pisać wulgaryzmy itp odczekaj chwile, zastanów się! Porażające jest to co się dzieje.
 
A może to typowo związane z wzrastaniem popularności MMA?
Zawsze w gorszych czasach czegokolwiek to coś ma lojalnych fanów, a gdy przychodzi popularność, sukcesy przychodzą nowi...Tyle, że faktycznie te osoby coś tam jednak wiedzą i raczej nie wszyscy żyją MMA od czasów Pudziana w mediach...
Sam nie wiem, wiarę w ludzi też tracę patrząc na codzienność, więc i tu takie rzeczy nie powinny mnie dziwić.
 
Born2kill
ale wydawało się że cebeka nie był z pokolenia "ksw12". Może i masz racje, ale zobacz do czego to zmierza.. Tu już temat naszego sportu schodzi na daleki plan..
 
No dlatego mówię, że jest takie zjawisko, ale tu faktycznie cebeka czy nawet logan nie wydawali się kimś kto maksymalnie 2 lata się choćby MMA interesuje ;) Ludzie w obecnych czasach za bardzo zestresowani, nie potrafią trzymać dystansu do pewnych spraw lub uznać tego, że są tylko ludźmi i mogą się mylić.
 
Ok. Spodziewałem się głupich komentarzy, ale nie takich…


Jestem wielce rozczarowany tym co Cebeka zaprezentował. A utwierdza mnie to jedynie w przekonaniu że gniew, zaślepienie i zacietrzewienie każdego sprowadzą do poziomu chamstwa i prostactwa.
 
A pomyśleć, że jeszcze naprawdę całkiem nie dawno on wydawał się w porządku
icon_sad.gif
. Szkoda, nie lubię takich afer .


PS . Jestem na Screenie
icon_smile.gif
 
Dobry taki dowód na podstawę bana, ale wierzę, że redakcja robi to w ostateczności, w tym wypadku również się nie dziwię. Tyle, że zostały skasowane ze względu na wulgarność itp, a w ten sposób tak czy siak dalej je widać :) No, ale rozumiem ideę.


Cebeka pewnie to czytasz, warto było?Nie wiem co Tobą pokierowało, ale nigdy tak nie rób na żadnym innym forum, trzymaj dystans...
 
Co sie dzieje na forum? Śledze MmaRocks chyba juz ze 3 lata i nie pamietam, żeby takie sytuacje wystepowaly z taka częstotliwoscia co ostatnio, to jakas plaga. Wchodzi czlowiek na forum, chce sobie poczytac interesujacy artykul i jeszcze bardziej interesujace komentarze, a tu jakas bezsensowna spinka. Tym bardziej dziwne, ze Cebeka wydawal sie naprawde w porzadku kolesiem, cos mu od...balo. Jeszcze jedno spostrzezenie, choc malo odkrywcze dla wiekszosci - art. musi dotyczyc Brock'a, Fedora lub Alistair'a - wojna murowana;)
 
Też mi się wydawało że to jest ktoś kto wnosi coś ciekawego na tą stronę, naprawdę szkoda że go tak poniosło
icon_sad.gif



Co do banów to dajemy je tylko w jednym przypadku, gdy ktoś wulgarnie atakuje kogoś z redakcji lub innych czytelników. Ale takie sytuacje naprawdę rzadko miały miejsce a i tak staraliśmy się być zawsze cierpliwi, dawać drugą szansę itd.


Jak ktoś ma swoją opinię i się jej trzyma to na pewno nigdy nie dostanie bana za to, dowodem na to są niezliczone wojny Venoma w postach o Fedorze
icon_smile.gif
 
Back
Top