Wyciek rozmowy Dany White z Brockiem Lesnarem o udziale w TUFie

Tez cebeke uwazalem za rzeczowego eksperta. Nie ma co bluzgac, to tylko forum.
 
o.O Dlaczego mnie zawsze musi wszystko ominąć…


GLF nie wygłupiaj się tylko podeślij nam te screeny
icon_razz.gif
To że nie ma ich na forum to jedno ale to że my nie możemy się rozeznać w tym o co chodzi to drugie
icon_razz.gif
A co do usuwania postów to powinniście je tylko cenzurować i to tak zeby wiadomo było co napisał dany użytkownik.


btw. GLF co z Twoim avkiem?
 
Też nie wiem teraz o co chodzi. Domyślam się,że cebeka zachował się jak gówniarz,sprowokowany sygną GLF??
 
Masakra to to była jakaś osobista wycieczka
icon_biggrin.gif
ale ta akcja ze screen’ami MASAKRA no i pozdrawiam koleżke od kupy osób
icon_biggrin.gif
 
Szczerze mówiąc przegapiłem pierwszy usunięty post, więc nie wiem jak się zaczęło. Wiem, że w stronę osoby, która wykasowała jego wypociny poszła jedna z trzech największych osiedlowych obelg (nie żyd, nie konfident...) :P

Później poszły jeszcze jakieś epitety do innych osób, które w tym momencie się udzieliły, m.in. do mnie.

Co do avatara to wczoraj się bawiłem i widocznie coś sp... :)

EDIT:
Ogólnie chłopak już wczoraj pokazywał jak jest dojrzały, ale dziś poleciał po całości. Jakby pierwszy raz dorwał się do internetu i chata.
 
To inaczej: Część układu napędowego roweru, która służy przenoszeniu energii z nóg rowerzysty, poprzez korby, do całegu układu napędowego.
 
Co do meritum (walka tych dwóch panów) to nie bardzo rozumiem skąd to przekonanie, że Brock padnie po pierwszym ciosie... Równie dobrze, w pierwszej minucie JDS może wylądować na glebie, a wtedy cięzko się spodziewać, że zrobi coś takiego jak kiedys Mamed w walce z Santiago. Brock to mimo wszystko twardy skurczybyk, a że Cain przejechał po nim jak walec nie świadczy o tym, że każdemu sie uda. Nie zapominajmy jakie KO zafundował on Rodrigo, którego ponoc nie dało się w ten sposób pokonać...Być może bedzie podobna sytuacja co w półśredniej - jeden dominator i mocna ekipa za nim, ale i tak z dużą stratą. Z drugiej strony nie ma co pieprzyć jak kiedys Rogan - "Machida era".
 
Powiem Wam,że mocno się zdziwiłem. Nie kojarze wszystkich po nicku,ale cebeke pamietam i jego komentarze nie wydały mi się nigdy jakieś prostackie. No nic szkoda...
 
No ja jestem szczerze mówiąc rozczarowany bo lubiłem z nim wymieniać zdanie i czytać jego uwagi, ale jeśli ktoś nie potrafi się kulturalnie zachować to trudno, nie należy kierować się sentymentem ani niczym takim.
 
GLF rozumiem, że Ty jesteś niesamowicie dojrzały.
Nie wypowiadałem się, kolegą redaktorów nie jestem, to i mi na sucho "krytyka" zapewne nie ujdzie. Na znawcę i eksperta też się kreować nie będę, ale wczorajsze wklejanie rozmowy z cebeką do idiotycznych cytatów było dziecinne, tak samo jak ta sygnatura. Twierdzisz, że ktoś jest dziecinny, a sam nie zachowujesz się lepiej.
 
Perfumiarz,
niesamowicie dojrzały być może nie jestem, ale jestem na tyle by nie rzucać w nikogo pedałami, śmieciami, czy wyzywać osoby z internetu na pojedynek...

Gdy ktoś jako argument przywołuje fakt, iż X nikogo publicznie nie obraził, czy też krytykę (sensowną czy też nie można się spierać, ale jednak wyważoną) traktuje jako "opluwanie niesamowitego zawodnika" czy też "jechanie jak z gównem" tudzież majaczy coś o tendencyjnych zdjęciach z dziećmi to dla mnie zasługuje na umieszczenie w takim temacie jak "The best of MMARocks". Dla mnie takie posty są idiotyczne, nie widzę więc przyczyn, dla których nie powinienem ich tam wrzucać.

Sygnatura to szydera właśnie z takiego idiotyzmu. Dojrzała czy nie, dla mnie zabawna. Z całą pewnością dla człowieka z dystansem do siebie nie jest powodem by jej autora nazywać jebanym śmieciem.

Masz wyrobić sobie opinię na mój temat, ale proszę Cię, nie wrzucaj mnie do jednego koszyka z osobami zachowującymi się tak, jak zachował się dziś cebeka_bjj.

EDIT:
Jeszcze jedno, zaintrygowało mnie to zdanie:
Nie wypowiadałem się, kolegą redaktorów nie jestem, to i mi na sucho "krytyka" zapewne nie ujdzie.
Po pierwsze rozumiem, że to ja jestem kolegą redaktorów? Którego konkretnie? Bo szczerze mówiąc mój kontakt z nimi ogranicza się do postów na tym forum. Przepraszam, zdaje się, że wysłałem kilka maili do Venoma informując go o newsach na stronie IronFist.
Po drugie, czy kiedykolwiek zostały wyciągnięte wobec Ciebie jakiekolwiek konsekwencję za coś, co określasz "krytyką"? Dlaczego stwarzasz (moim zdaniem pozorne) wrażenie, że ktokolwiek jest tu tępiony za wygłaszanie swojej opinii? Oczywiście o ile ta jest sensowna i nieobraźliwa...
 
Dlaczego wszyscy nie możemy wrzucić na luz i dać sobie spokój z rzucaniem w siebie pretensjami?
Forum o MMA powinno traktować o MMA a nie o tym kto do kogo i o co ma wonty.

A chciałbym zauważyć że osoby które są blokowane jako pierwsze tracą panowanie nad sobą i zaczynają atakować innych nie wiedząc jak inaczej obronić swoje racje.
 
Wrzuciłem te screeny na wypadek tego, żeby komuś do głowy nie przyszło, że ban dla tego użytkownika był krzywdzący:
cebeka.jpg

Co do dojrzałości to jeszcze jedno: gdyby ktoś wyrzuciłby mój post i zrobiłby to z kolejnym to dałbym sobie na wstrzymanie, ochłonął i wrócił za jakiś czas, a nie co 30sekund pisał kolejne obelżywe śmieci.
 
Przykry ten gif, po co komu te spinki w internecie...
Co do rozmowy, nieźle, ale tak na poważnie napisane, ze źródłem...?
Nie sądze by Brock zarobił dużo więcej w WWE, tu jednak za walkę też nie miał mało. No, ale niektórzy idą tam gdzie im się opłaca, Ali zostaje w Strikeforce/Dream i K1 nie chce iść walczyć w UFC, Brockowi też mogłoby się to nie opłacić, ale póki co jest u Dany. Jeśli jednak tak się będzie ogłaszać i popierać postawę Aliego w kwestiach finansowych, nie czystosportowych to kto wie jak to będzie w przyszłości. Część pójdzie jednak na boks, część do WWE, inni zaczną śpiewać, grać w filmach i tańczyć lub przerzucą się na lepiej płatne dyscypliny, ale czy o to do końca powinno chodzić FIGHTEROWI?Tymbardziej jak i tak żyje godnie...
 
Co za syf się tu zrobił. Kiedyś było całkiem inaczej. Ludzie – ogarnijcie się!
 
a propos kasy, jak wygląda sytuacja pro-wrestlingu w Stanach? Bessa czy hossa?
 
Back
Top