Wrzuć prospecta

hlehle

Brutaal
Lightweight
Szukałem takiego tematu na forum i nie znalazłem. Jak jest to może warto połączyć?

Pomysł zrodził się jak oglądałem nowy highlight Michaela "Venom" Page'a. Gość robił mocne wrażenie kilka lat temu swoimi walkami i ciekawy byłem jak będzie sobie radził z lepszymi przeciwnikami. Obecnie jest już w Bellatorze, więc trudno mówić o "nieznanym" prospekcie, ale może kojarzycie podobnych zawodników, którzy w przyszłości mogą dostarczyć nam sporo emocji?

Na początek wspomniany Venom:


Jonas "Speed" Bilharinho, który może nie walczy tak efektownie jak Page, ale zapowiada się interesująco:


Dwóch ciekawych Brazylijczyków trenujących w jednym klubie i z mocno napompowanymi rekordami :)
Luis "Japa" Rafael Laurentino - 28- 0 w wieku 22 lat :o o:
Julio Cesar "Morceguinho" Neves - 30-0 w wieku 20 lat :confused: (ma już dwa skończenia w Bellatorze).

Przypuszczam, że sporo takich "niespodzianek" czai się w Rosji ...
 
Brat Khabiba. Zaraz zamiesza we WSOF, a potem prosta droga do.. ;)
http://www.sherdog.com/fighter/Abubakar-Nurmagomedov-86474

Na obecną chwilę mnie bardziej przekonuje Islam Makhachev. Swoją drogą z tej samej ekipy :) Czy jednak można mówić o prospekcie w przypadku zawodnika, który ma już podpisany kontrakt z UFC ? :)

Wiele się też mówi o 21 letnim Tomie Duquesnoy, który pokonał naszego Krzysztofa Klaczka.

Na deser piękna, młoda, zdolna i już posiadająca duże umiejętności (zdecydowanie zwyciężyła Mizuki Inoue w swojej ostatniej walce) Alexa Grasso.
 
Jędrzej"Wałujew" Maćkowiak
I oczywiście nowy #2 rankingu HW Kamil "Wanderlej" Bazelak
 
Chris "Huggy Bear" Barnett
Pierwszy raz usłyszałem o gościu, jak miał walczyć z naszym Michałem Kitą. Po małym researchu okazało się, że to żaden ogór i może mocno zasmucić polską publiczność. Walka zapowiadała się bardzo ciekawie. Niestety Chris wypadł z rozpiski, a Michał dostał prawdziwego ogóra, co o ile pamiętam mocno go wk!@#$ło (o co mam wrażenie nie trudno :P).
Barnett jest w zasadzie ewenementem. Ma 175 cm wzrostu i waży 150 kg. Ciężko spodziewać się po nim zarówno kondycji jak i ogólnej sprawności, a jednak totalnie zaskakuje. Niestety dopóki nie zdecyduje się zrzucić worka tłuszczu, to prędko nie zobaczymy go w żadnej znaczącej organizacji ...

chris-barnett.gif
 
ostatnie KO przez spinning back kick, lol. zaskoczył mnie również chociaż liczyłem na takiego high'a gdy zobaczyłem opis.

w następnej walce bodajże zmierzyć ma się z Olim Thompsonem na IGF.
 
Dodam od siebie dwa nazwiska z Bellatora, ale bez highlightu.
Mason Fowler (2-0) The Mangler w stójce chętnie korzysta z lowkingów, potrafi dobrze skontrować, jest poprawny w stójce, jednak to parter wydaje się być jego ulubioną płaszczyzną walki. Prezentuje niezłe zapasy, dobrą kontrolę nad leżącym rywalem, umiejętnie przechodzi pozycje, co może świadczyć o dobrych szlifach bjj, i choć popełnia błędy, głównie w defensywie, oraz zdarza mu się zachowywać zbyt fantazyjnie, to wydaje mi się, że jest to 22-letni chłopak, który może mieć przed sobą ciekawą przyszłość.

Neil Ewing (6-0) trener mma we wspomnianym już klubie Octagon MMA, który ponadto prowadzi darmowe zajęcia dla dzieci, które chcą uczyć się mma, a nie mają na to funduszy, co tym bardziej mnie do jego osoby przekonało. Jak na trenera w klubie parterowców przystało, jest on świetny w bjj, jednak jego stójka, choć czasami nazbyt drętwa, jest całkiem poprawna, nie odstawał w walce stójkowej od przekonwertowanego na mma pięściarza. Dodatkowo zdobywca 4 pasów w lokalnych organizacjach (czyli stoczył 2 pojedynki nie o pas w karierze). 29 lat.
 
Chris "Huggy Bear" Barnett
Pierwszy raz usłyszałem o gościu, jak miał walczyć z naszym Michałem Kitą. Po małym researchu okazało się, że to żaden ogór i może mocno zasmucić polską publiczność. Walka zapowiadała się bardzo ciekawie. Niestety Chris wypadł z rozpiski, a Michał dostał prawdziwego ogóra, co o ile pamiętam mocno go wk!@#$ło (o co mam wrażenie nie trudno :P).
Barnett jest w zasadzie ewenementem. Ma 175 cm wzrostu i waży 150 kg. Ciężko spodziewać się po nim zarówno kondycji jak i ogólnej sprawności, a jednak totalnie zaskakuje. Niestety dopóki nie zdecyduje się zrzucić worka tłuszczu, to prędko nie zobaczymy go w żadnej znaczącej organizacji ...

chris-barnett.gif
Niezły koleś. :lol:
 
Back
Top