Wrzosek i Wilczyca

Status
Not open for further replies.
Anita 13 lat była z nim i powiedziała, że nigdy nic nie odjebal a tutaj jakaś jazda. Ta laska się wydaje toksyczna i pojebana a zombie może nie wytrzymał. Został już postawiony w chujowym świetle więc jako facetowi ciężko mu będzie z tego wyjść ale mam nadzieję, że tego nie zostawi i wytłumaczy bo mleko się rozlało
 
Chujowa sytuacja. Wrzosek wiadomo, krótki lont i jedna obumierajaca szara komórka. Ale nie chce mi się wierzyć, że taką patolę odpierdolił.
 
Anita 13 lat była z nim i powiedziała, że nigdy nic nie odjebal a tutaj jakaś jazda. Ta laska się wydaje toksyczna i pojebana a zombie może nie wytrzymał. Został już postawiony w chujowym świetle więc jako facetowi ciężko mu będzie z tego wyjść ale mam nadzieję, że tego nie zostawi i wytłumaczy bo mleko się rozlało
Nie ma sensu takie ocenianie. A co, jeśli przez 13 lat nic nie odjebał, tylko kisił w sobie emocje i ta nowa laska dostała rykoszetem? Nie ma sensu tego analizować, to jest ich sprawa. Jednak takie ocenianie na podstawie wypowiedzi jego ex zupełnie nie ma sensu.
 
Powtórzę to co napisałem w newsach.

Nie ma co oceniać znając relacje jednej strony.

Łatwo kogoś zlinczować, trudniej później odszczekać bzdury.

Jeżeli dochodziło do przemocy to od wyjaśniania sprawy są policja, prokuratura i sąd a nie Instagram czy Twitter.

Równie dobrze laska może mieć problem z psychiką.
 
Nie wchodź w freaki bo cię zmiecie z planszy. Powtórzę się: był szanowanym, profesjonalnym zawodnikiem UFC. Kim jest teraz? Małpką we freakowyn zoo.
 
1705784684856.png


Wrzucam coś na obronę Zombiaka i zgodnie z sugestią temat zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top