Write the future

swietna rzeczywiscie
sporo sie napracowali
no i ktos wymyslil swietny scenariusz

za 10 lat beda robic takie o mma ;)
 
Szczerze, ja się zawiodłem. Zwłaszcza jak obejrzałem po przeczytaniu posta na pewnym blogu, który się nad tą reklamą rozpływał. IMO znacznie gorsza od reklamy wg. Ritchiego, tych filmików z Cantoną i klatką... chyba nawet wolałem tą gdzie dzieciaki na jakimś przedmieściu wybierały gwiazdy do swoich podwórkowych drużyn. Poza tym Ronaldinho nawet nie jedzie na PŚ (brawo Dunga, swoją drogą. Bez sarkazmu.)


Przy okazji Nike podobno wprowadziło kolekcje ubrań związanych z drużynami z MŚ. Niektóre z nich są całkiem zajebitste http://slamxhype.com/art-design/nike-sportswear-six-collaborations-with-a-%E2%80%9Cstate-of-the-art%E2%80%9D-twist/


Ktoś widział to w jakiejś witrynie sklepowej w PL?
 
Pewnie będą tak za 2-3 lata u nas :) Kiedyś wpadł do mnie do PL kumpel rodowity angol. Odwiedzając sklep Nike`a nie mógł wyjść zza chwytu kiedy znalazł trampy jakie 5 lat temu wyszły ze sprzedaży w UK a on je bardzo lubił :D
 
xD


1260200783_by_plonskijudoka_500.jpg
 
wiem, ale nie miałem innej odpowiedzi :)


to jest dobra reklama, a nie chłopcy biegają za piłką, jak małpy za bananem. aaa żeby nie było, że jestem jakimś hejterem piłki możnej, sam parę lat za szczyla grałem w klubie :)


 
Back
Top