WP o Błachowiczu

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Na stronie głównej:


http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Blachowicz-wygrywa-za-granica,wid,12410145,wiadomosc.


Znakomita informacja przyszła do nas z rosyjskiej miejscowości Czeboksar. Reprezentujący KSW Team zawodnik, Jan Błachowicz pokonał w drugiej rundzie przez duszenie zza pleców doświadczonego Rosjanina Nikolai Onikienko.


Występ na gali "World Absolute Fighting Championship" to trzeci w tym roku występ popularnego "Johna" - trzeci zwycięski! - Pierwsza wygrana za granicą cieszy. Pojedynek nie był łatwy, ale zwyciężyłem i to się liczy. W drugiej rundzie błąd popełnił Onikienko, znalazłem się za jego plecami i skuteczne mataleo pozwoliło mi go poddać - wyznał zaraz po zakończeniu walki Błachowicz.


Teraz fightera z Cieszyna czeka wypoczynek i regeneracja. W lipcu zaś wyjedzie na Obóż KSW, a następnie zacznie przygotowania do arcyważnej walki na KSW 14 przeciwko Danielowi Taberze. Wierzymy, że również z rywalizacji z hiszpańskim gladiatorem wyjdzie zwycięsko i przypieczętuje tym samym swoją pozycję w europejskim rankingu wagi lekkociężkiej - oczywiście pozycję numer jeden!
 
Heh, czy mi się wydaje, czy poziom tego newsa jest troszkę wyższy od innych na wp?
 
Nie czytuję WP, ale jeżeli rzeczywiście jest jak piszesz to nie zamierzam tego zmieniać :P
 
Venom - ja tam w hurraoptymizm nie popadam, ale:
- news byl w czubie sportowych - pomimo ze jest mundial
- nie kopneli sie sami w glowie przy jego tresci

Wiec ogolnie jest git :)
 
Back
Top