(WOTORE4) Karta i post do komentowania

No jakieś te zasady dziwne. Niedograne.
Kość klepie balache, komentatorzy już podsumowanie jadą, a tu nie. Sędzia wcześniej próbował przerwać, ale nikt go nie słuchał to się nie liczy. :beczka:
 
Gość klepie balachę, ale sędzia podnosi do stójki, bo parteru może być tylko 20 sekund.
Potem typ obrywa w żółwiu, ale ratuje się skokiem wiary z ringu - sędzia oczywiście resetuje w stójce.
Jak bym usłyszał o takich cyrkach, to bym nie uwierzył :o o:
 
Ten myk, że po 20 sekundach sędzia podnosi też będzie słaby. Co jak gość się spompuje i nie skończy GnP? Już pierwsza walka i był cyrk. Tu przeca same bijoki są...
 
  • Like
Reactions: osk
na tym strumyku to straszny syf, raz tylko korzystałem jak cipajev miał pojedynek graplerski z hermanssonem, licze na stream u totanona
pepe-pepocheer.gif
 
Jakość walk jest chujowa, ale chociaż "ciekawa". Jakość wydarzenia jest chujowa, ale chociaż... transmisja się przestała mi ścinać w końcu.
 
Ten to sie w pore zreflektowal chociaz ale na poczatku tez dziwnie. Rywal lezy, pozycja embrionalna, zasloniety, ten zamiast walic stompy i soccer kicki to leje go piesciami przez garde. W pore sobie przypomnial. Przeciez te soccer kicki kurwa niszcza przy praktycznie zerowym wysilku to powinien byc priorytet, do ktorego sie dazy
Wydaje mi się, że to raczej kwestia przyzwyczajenia i nie dobierania taktyki pod zasady.
Pewnie normalnie robią MMA i stopów, i soccerów nie trenują to i zapominają.
Błąd taktyczny.
 
Że to jeszcze istnieje po tych poprzednich porażkach... widzę że niewiele lepiej po komentarzach. Dajcie tylko znać czy jakiś ciekawy cytat padnie bo z poprzedniej gali głównie to pamiętam. :mjsmile:
 
no przyzwyczajenie, tez pewnie robi swoje ale przeciez masz swiadomosc tego, ze to jest jakas nowosc i nie mozesz o tym zapomniec, tymbardziej, ze jak masz goscia na plecach, to stosujac naprzemian soccer kicki i stompy, konczysz kazda walke w pare/pare nascie sekund. Nie da rady sie zaslonic przed tym bo zaslaniajac powiedzmy twarz od przodu odslaniasz bok glowy i wtedy tu leci stomp, zaslaniasz bok glowy to leci soccer kick na ryj. Nie trenowali tego, przed gala? Czy moze sie umowili zeby tak sie nie masakrowac? :wink:
Strzelam, że nie trenowali. Drugi strzał, że goście walczący na Wotore to nie są jacyś wirtuozi na chłodno kalkulujący walki. Strzał adrenaliny i jazda do przodu.
 
Wotore to ta najbrutalniejsza federacja walk na gołe pięści w Polsce? :DC:

Przy Gromdzie to póki co wygląda jak amatorska gala w formule Light Contact, ale zawsze uważałem, że walki na gołe pięści w innej odsłonie niż boks to zwykle z dużej chmury mały deszcz.
 
Back
Top