World of Tanks

Majkelos

Jungle Fight
Welterweight
Gra typu MMO, polegająca na bitwach pancernych pomiędzy dwoma drużynami na losowej mapie. W grze jest 5 typów pojazdów: czołg lekki, średni, ciężki, a także niszczyciele czołgów i działa samobieżne.
W grze znajduje się ponad 300 pojazdów z okresu od I WŚ do początku zimnej wojny, pochodzących z USA, ZSRR, III Rzeszy, Francji, Wielkiej Brytanii, Chin i Japonii. Aby wygrać należy zniszczyć wszystkich przeciwników lub zająć/obronić bazę w zależności od gry.

Czy są tu jacyś fani czołgów?

 
tez gralem swego czasu, ale przeszedlem na Armored warfare, czolgi od 1965 +

do tego inny silnik i tworcy sluchajacy graczy
 
Polecam inną grę producentów World of Tanks, mianowicie World of Warships.
Możecie w niej objąć dowództwo nad okrętami kilku nacji (póki co najbardziej rozwinięte są amerykańskie i japońskie, reszta będzie rozwijana z czasem).
Dostępne są niszczyciele, krążowniki, pancerniki oraz lotniskowce.
Gra jest dostępna od kilku miesięcy, także jest we wcześniejszej fazie rozwoju aniżeli czołgi, jednak z biegiem czasu powinno być tylko lepiej.
 
@Majkelos tak, ja napierdalam w wota jak świr :D co zresztą nie powinno być dziwne, zważywszy na moją pasję, jaką jest broń pancerna. Mam chyba z 25k bitew, 12 X tierów i codziennie sobie parę bitew pyknę :)
 
Ja raczej gram okazjonalnie, chyba 2.5k bitew, podaj nick dodam Cie to można czasem popykać :)
 
@Majkelos tak, ja napierdalam w wota jak świr :D co zresztą nie powinno być dziwne, zważywszy na moją pasję, jaką jest broń pancerna. Mam chyba z 25k bitew, 12 X tierów i codziennie sobie parę bitew pyknę :)
Stary ogolnie pykam od świat po przerwie 4 letniej.Bitew mam 2,5 k w tym może 400 od powrotu .Jak masz czas i grasz caly czas to mam kilka pytan do ciebie "experta" :P
@Majkelos jaka ścieżke masz ulubiona ?
 
Back
Top