World of Mixed Martial Arts 4

Rafciu27

Shark Fights
Middleweight
Grywał ktoś w tę gre? Serdecznie polecam tym którzy się nudzą w pracy albo w domu. Pochłaniacz czasu większy niż Football Manager. Zakładam temat bo może ktoś jej nie zna, a warta polecenia. Jak ktoś chce mogę wysłać link do gry jaki najnowszego moda real world. Zawodników jest mnóstwo od Conora po Janusza Dylewskiego, tak samo jak federacji od UFC po PLMMA. Pod spodem filmik jak to mniej więcej wygląda.

 
Trochę chujnia. Zrobiłem swoją organizację, żeby zacząć sobie od zera, trochę się nagimnastykowałem, ale w końcu nadszedł czas pierwszej gali... i chuj. Po zakończeniu gali zaczyna się nieskończone wgrywanie do następnej "tury".
 
Trochę chujnia. Zrobiłem swoją organizację, żeby zacząć sobie od zera, trochę się nagimnastykowałem, ale w końcu nadszedł czas pierwszej gali... i chuj. Po zakończeniu gali zaczyna się nieskończone wgrywanie do następnej "tury".
Uruchom grę w trybie administratora, miałem podobnie i pomogło :)
 
Czasem mam wrażenie, że twórcą tego moda był ktoś z Polski a nawet z Poznania. Borys mi nokautuje Condita, Szymański poddaje Swansona a Gamrot wszystkie rundy ogarnia z Kevinem Lee. A najlepszy jest Omen którego umiejętności predysponują do TOP10 UFC :damjan:
 
Do gry nie mam, bo standardowo wspieram ich :)[/QUOTE]
To dobrze, szanuję.
Ile taka giera w ogóle kosztuje?
@edit o kurwa! Drogie...
 
Back
Top