Woodely vs McGregor w lipcu?

spontan

ONE FC
Super Heavyweight
Wg moich znajomych z Irlandii McGregor podpisał kontrakt na walkę z Woodley'em. Drugie info to takie ze w przypadku wygranej rudy będzie chciał cześć tortu (udziały) albo koniec kariery.
Nie wiem co te ufc odpierdala ale jak rudy wygra i zakończy karierę z trzema pasami to będzie cyrk i póki ludzie o nim nie zapomną to te pasy będą bezwartościowe.
Zapraszam do dyskusji
 
Wg moich znajomych z Irlandii McGregor podpisał kontrakt na walkę z Woodley'em. Drugie info to takie ze w przypadku wygranej rudy będzie chciał cześć tortu (udziały) albo koniec kariery.
Nie wiem co te ufc odpierdala ale jak rudy wygra i zakończy karierę z trzema pasami to będzie cyrk i póki ludzie o nim nie zapomną to te pasy będą bezwartościowe.
Zapraszam do dyskusji
Twoi znajomi mają racje. Krul wszystko weźmie.
 
Przyjmując, że nowi właściciele UFC rzeczywiście zadłużyli się aby wykupić federacje, to ruch jest zrozumiały. Conor to generator wykupień PPV, a inne jak Brock czy Ronda albo pokończyli kariery, albo mają gówno w głowie. Na pewno lepiej sprzeda się walka o trzeci pas, niż np. walka z typem znanym z niedoszłej walki z Kacapem, którego mało nie zabiło combo tiramisu + cięcie wagi. Do tego Tyron będzie przeszczęśliwy, bo dostanie swój upragniony money fight i świat zyska na tym 5 minut spokoju od jego szczekania o rasizmie (tylko 5, bo potem i tak zacznie kłapać, że jest promowany mniej od Króla).
 
Tyron Woodley vs. Conor McGregor, nie imponuje mi to zestawienie. Woodley nie jest dominatorem, za to McGregor jest narkomanem, imprezowiczem, czym się zresztą chwali w internecie. Nie rozumiem szumu wobec tego zestawienia.
Pamiętajmy, że w lipcu jest ważniejsza walka, mianowicie GSP vs. Bisping. Dwaj równorzędni zawodnicy, przykładni sportowcy, zawalczą o pas, bez żadnego skakania po dywizjach, czy dobierania sobie słabszych przeciwników. Takie zestawienia się powinno promować!
 
Tyron Woodley vs. Conor McGregor, nie imponuje mi to zestawienie. Woodley nie jest dominatorem, za to McGregor jest narkomanem, imprezowiczem, czym się zresztą chwali w internecie. Nie rozumiem szumu wobec tego zestawienia.
Pamiętajmy, że w lipcu jest ważniejsza walka, mianowicie GSP vs. Bisping. Dwaj równorzędni zawodnicy, przykładni sportowcy, zawalczą o pas, bez żadnego skakania po dywizjach, czy dobierania sobie słabszych przeciwników. Takie zestawienia się powinno promować!
Złoto :mjsmile:
 
Mi znajomi z Sosnowca powiedzieli, że to pierdolenie, bo Rudy przegrał ostatnio przez ko przez ćpanie.
 
A mój znajomy z fabryki materacy, powiedział że Grabowicz po pokonaniu duńskiego ogórka Krystiana Kolumba będzie miał Title Shota :rofl:
 
Gadałem wczoraj przez telefon z Conorem. Ewidentnie był pijany albo niespełna rozumu. Powiedział, że jesteście bumy i pierdolcie, pozdrowił Czarlsa Bronsona, a na do widzenia wybełkotał FREE FOOKIN MURAS EIRE EIRE!
 
Wg moich znajomych z Irlandii
authentic_photos_of_reallife_samurais_640_06-jpg
authentic_photos_of_reallife_samurais_640_04-jpg
 
Back
Top