Wojownik 2 trailer - Jan Błachowicz Highlights 2014

Fajna zapowiedź. Ciekawe, że Janek mówi, że nie ma bólu w walce "nie ma, że ktoś Cię kopnie, zaboli i mówisz dość", a Sokodjou go do tego zmusił :D
 
@up



Janek mówi też, że dostajesz cios i nic z tym nie możesz zrobić. I tak było w walce z Sokodjou. Janek po minucie przerwy nie potrafił ustać na nodze, nie mógł się poruszać, a tym bardziej walczyć, dlatego był koniec walki.
 
Miałem nadzieję, że nikt nie będzie przywoływał tego wypadku przy pracy. :)



Te słowa Janka są sprzed KSW 15, to raz, dwa, proponowałbym przyjąć jedno kopnięcie Soko na swoje udo, zanim z się z szyderą (chyba, że to nie szydera z Twojej strony) napisze o tym, że Janek nie wytrzymał lowkicków Soko.



Za opinię wielkie dzięki ! :)
 
Żadna szydera (może leciutka igiełka złośliwości), nie zamieniajcie się od razu w Kazuyę, któremu ktoś "obraził" Belforta ;) Ja wiem, żebym nie ustał nawet po jednym lowkicku od Soko, ale właśnie dlatego nie ma co zgrywać niezniszczalnego, bo potem właśnie trafia się taka sytuacja jak Jankowi :)
 
Nie zmieniamy się w Kazuyę, po prostu od razu byłem nastawiony na szybki kontratak na taki post ;D hehe



Ale te słowa Janka są bardzo dobre, przydały mi się w filmie ;) hehe :)
 
Czy to trailer highlighta Janka?



Jeśli tak i jeśli chcesz, żeby to szeroko trafiło, zwłaszcza jeśli np Janek byłby rozważany jako nabytek do UFC przed galą w Polsce, zastanów się nad wersją angielską, tj te napisy przerywnikowe oraz wypowiedzi z wgranymi napisami angielskimi. To może być naprawdę fajny hl. Technicznie żadnych zastrzeżeń, good job
 
Co to ten Wojownik 2 będzie?




Highlight tak jak Wojownik na moim starym kanale.




Czy to trailer highlighta Janka?



Jeśli tak i jeśli chcesz, żeby to szeroko trafiło, zwłaszcza jeśli np Janek byłby rozważany jako nabytek do UFC przed galą w Polsce, zastanów się nad wersją angielską, tj te napisy przerywnikowe oraz wypowiedzi z wgranymi napisami angielskimi. To może być naprawdę fajny hl. Technicznie żadnych zastrzeżeń, good job


Tak jest to trailer highlighta Janka :) Myślę, że tak właśnie zrobię :) Dzięki !
 
Back
Top