Wilder i Parker, Joshua i Wallin oko w oko przed galą Day of Reckoning (WIDEO)

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
wilder-joshua.jpg


Deontay Wilder i Joseph Parker, Anthony Joshua i Otto Wallin spotkali się twarzą w twarz przed walką w ringu bokserskim w ten weekend. Gala Day of Reckoning odbędzie się dzisiaj w Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Transmisja rozpocznie się o 17:00 na platformie DAZN. Gala transmitowana jest w systemie PPV.

Już dzisiaj odbędzie się kolejna wielka gala boksu w Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Podczas gali Day of Reckoning zmierzą się czołowi zawodnicy kategorii ciężkiej. Deontay Wilder zawalczy z Josephem Parkerem, kiedy to Anthony Joshua podejmie Otto Wallina. Na gali wystąpią także m.in. Daniel Dubois, Jarrell Miller czy Dmitry Bivol. Zobaczcie spotkania twarzą w twarz uczestników tego wydarzenia:

Jeżeli Wilder i Joshua wygrają swoje pojedynki, bardzo prawdopodobnie jest ich bezpośrednie zestawienie. Według różnych źródeł, po dzisiejszej gali planowane są dwa ich starcia w przyszłym roku. Panowie najpierw muszą poradzić sobie jednak z następnymi rywalami - Wilder musi pokonać Parkera, a Joshua wygrać z Wallinem.

Tak wygląda rozpiska tego wydarzenia:

Gala: Day of Reckoning​

Data: sobota, 23 grudnia 2023, 17:00

Miejsce: Kingdom Arena w Riyadh, Saudi Arabia


 
Back
Top