Wigilia Cohones Kraków 2015

Panowie, ja z wielkim smutkiem i żalem muszę zakomunikować, ze nie dam rady dotrzeć, bo mnie terminy gonią i muszę z kumplem nadrobić trochę, a weekendy mi odpadają, więc mam tylko czas w tygodniu. :( bawcie się dobrze.
 
Panowie, ja z wielkim smutkiem i żalem muszę zakomunikować, ze nie dam rady dotrzeć, bo mnie terminy gonią i muszę z kumplem nadrobić trochę, a weekendy mi odpadają, więc mam tylko czas w tygodniu. :( bawcie się dobrze.
Buc.
 
Wysłałbym Ci Masu mój tel. na priv, żebyś dał znać, jaka knajpa się spontanicznie ustali - ale nie ogarniam tu pw :D
Ktoś mnie oświeci, wlazłem w conversations, ale nie widzę opcji, żeby pisać nową, na Twój profil jak wchodzę, to też nie kojarzę nigdzie przycisku ?
 
To kto w ogóle bedzie? Masu, Wewiur, Żuberek, Vicek i ja? Opłatek wziąć? Ja od razu mówię, że max dwa piwka i zwijam się o 20, bo następnego dnia jestem kierowcą od rana.
 
To kto w ogóle bedzie? Masu, Wewiur, Żuberek, Vicek i ja? Opłatek wziąć? Ja od razu mówię, że max dwa piwka i zwijam się o 20, bo następnego dnia jestem kierowcą od rana.
Ja też niewiele, bo chory.
Tak w ogóle to kiedy i gdzie się widzimy?
 
Panie Robercie, czy przybliży nam Pan historię potraw i trunków, które zamówimy, tudzież związane z nimi legendy? ;)
 
Cholera nie wiem czy nie trzeba "przełożyć" Wigilii na następne KSW. Zostało nas trzech, w tym jeden będzie na godzinę, a jeden nie pije:(
 
Cholera nie wiem czy nie trzeba "przełożyć" Wigilii na następne KSW. Zostało nas trzech, w tym jeden będzie na godzinę, a jeden nie pije:(
Masu, zawsze można przełożyć na "po nowym roku". 2. stycznia walczy Ruthless, to jakoś w kolejnym tygodniu można zaklepać coś. Załatw lokal z osobną lożą, najebiemy się z lekka i nagramy własny podcast o grudniu i o UFC 195 :D
 
Back
Top