Wielki quiz InTheCage.pl

Maciej Szumowski

M-1 Global
Heavyweight


ZASADY:

- Każdy użytkownik może podejść do rozwiązywania tylko jeden raz,
- Dostępnych jest 25 pytań,
- Limit czasowy to 5 minut (na cały QUIZ),
- Każde pytanie ma tylko jedną poprawną odpowiedź,
- Należy udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania,
- Za każdą poprawną odpowiedź otrzymuje się 1 punkt,
- Błędne odpowiedzi nie będą liczone w punktacji (nie ma ujemnych punktów),
- Osoba z największą ilością punktów wygra zegarek na rękę firmy Timemaster model "InTheCage.pl",
- W przypadku gdy kilka osób będzie miało tę samą liczbę uzyskanych punktów, wówczas zwyciężca zostanie wyłoniony metodą losowania (z puli wyżej wynienionych osób).

NAGRODA GŁóWNA:

Bh6F6YRCYAAhO1a.jpg


QUIZ
 
Mam wrażenie, że są jakieś błędy w tym teście. Nie możliwe żebym uzyskał tylko 18/25. Rozwiązywałem to z pomocą google, wikipedii, sherdoga. Jak to możliwe? :-)
 
Ty nic nie możesz, to malinowsky wybiera które odpowiedzi będą prawidłowe, w zależności jakiego użytkownika lubi i jakiej on udzielił odpowiedzi.
 
No ja też rozwiązywałem według sherdoga, google, wikipedii i 21/25, a odpowiedzi były pewne, sprawdzałem kilka razy. Coś nie teges.
 
poczytajcie sobie o tych zegarkach na stronach zajmujących się sprzedażą takiego badziewia...



"wodoszczelność-nie! bryzgoszczelność!..."
 
@ProPag - to się świetnie skalda. Zawsze chciałem mieć bryzgoszczelny zegarek. Nie wiem gdzie widzisz problem.
 
Dla wszystkich co to pewnie przegapią, z boku macie licznik, który odlicza Wam czas. Jeżeli przekroczycie ten czas, będzie 0 punktów. Zapewne ten licznik też macie w pasku karty(jak ktoś ma chrome'a to na 100% tak ma).
 
Sugeruje opublikować potem odpowiedzi z quizu bo coś czuje, że organizatorzy popełnili parę baboli :d
 
Coś wam nie stykło w tym quizie, 21/25 ale na 100% byłem pewnych swoich odpowiedzi



Oszukali mnie :-)
 
Ten licznik jest z zaskoczenia trochę, czytałem regulamin itd, przewijam stronę, patrzę a tu już pytania są i minuta mi minęła jak nie byłem świadom :/
 
Chujowo dopracowane, wystarczy odswiezac strone i czas laduje sie na nowo, a pytania widac caly czas.
 
No tak, bo dzisiaj nic nie można powiedzieć - bo albo "zrób lepsze" albo "hejter".
 
Nie że nie można powiedzieć. Można to wyrazić w inny sposób, a nie "chujowo dopracowany".
 
Back
Top