WIELKI BONUS KSW

A

Alibaba

Guest
Czy słynny już bonus KSW drugiej organizacji na świecie nadal wynosi całe 1000$? Ktoś wie czy z podatkiem czy bez
Tylko mnie śmieszy taka suma? W Cage Warriors jest 10x tyle, a w UFC 50x tyle
Nie dziwie się, że walki były takie nudne za 3000zł nie warto ryzykować wygranej
 
Alebaba.

Zawodnicy walczą za tyle ile mają w kontrakcie. Porażki sprawią, że mogą już nie powalczyć za takie pieniądze i nikt im więcej nie da niż zaproponowało KSW. Bonus jest dodatkiem, symbolicznym. Lepsze 3 tysiące złotych więcej niż ich brak.
Zawodników, sportowców odróżnia od szarych ludzi fakt, że chcą wygrywać walki i rywalizację z drugim, a nie patrzą, że "bonus mały i się nie opłaca dążyć do wygranej".
 
KSW sprzedaje powiedzmy 100tyś PPV MINIMUM!(może być o wiele więcej Kawulski i Lewadnowski się nie chwalą czyli jest dobrze)jedno 40zł =4mln a źódeł dochodu jest znacznie więcej
i reklamować wielki bonus 3tyś zł jako wielkie wydarzenie
nie rozumiem tego, mogliby sypnąć coś więcej, żeby te walki nie były takie nudne
na tym KSW ostatnim jedna walka wzbudziła u mnie jakieś większe emocje, reszta bardzo nudna i zachowawcza
 
BORN
Widze ze ty to jakis adwokat sie zrobiles w kazdym temacie bronisz
KAESWU
Tak se tylko pozwole zauwazyc
 
Bronię prawdy i obiektywizmu :) Nikt mi za to nie płaci niestety, więc nie mam w tym "zadania" do wykonania, a robię to z własnych przekonań.
Alibaba, jak Cię nudzi KSW i ten poziom to nie oglądaj po prostu :-) Najlepiej jakby "gwiazdy KSW" walczyły z ludźmi z publiki, szybki nokaut czy poddanie i byłoby ciekawie. Tymczasem oni robią zestawienia, gdzie jeden z drugim ma problem, trzeba walczyć taktycznie, ostrożnie i pojawia się problem dla żądnych mordobicia widzów...
 
ALibaba a co ty tak zaglądasz K&L do portfela. Zazdrościsz. A może bonus wynosi 10 k zł. Tego nie wiesz bo bonusy nie są ujawniane ani w CW ani w KSW. Pozatym mam wrażenie że większość zawodników z KSW w wypowiedziach jest bardzo zadowlona że walczą i zarabiają w tej organizacji. Kto bardziej inteligentny ten zauważy że ogarnięty zawodnik z KSW skosi kupe kasy na sponosorach ( np Strus ) bo KSW jest w TV i jest mega popularne.
 
Ale born ma rację akurat. Nikt nikogo nie zmusza do walk w KSW. A jak i komuś ten 1000$ śmierdzi to go może oddać. Ale wątpię w to, bo ten tysiąc przeszkadza tylko jakiemuś typowi z internetu na szczęście on nigdy nie będzie miał okazji go w KSW zarobić.
 
Po co do tego typu dywagacji otwierać nowy temat? Jeszcze niedawno w ogóle nie było bonusów. Powoli bo powoli ale KSW się rozkręca.
 
KSW sprzedaje powiedzmy 100tyś PPV MINIMUM!(może być o wiele więcej Kawulski i Lewadnowski się nie chwalą czyli jest dobrze)jedno 40zł =4mln a źódeł dochodu jest znacznie więcej
i reklamować wielki bonus 3tyś zł jako wielkie wydarzenie
nie rozumiem tego, mogliby sypnąć coś więcej, żeby te walki nie były takie nudne
na tym KSW ostatnim jedna walka wzbudziła u mnie jakieś większe emocje, reszta bardzo nudna i zachowawcza

Ale jaja, w końcu ktoś zauważył jaki ten biznes jest prosty i dochodowy. Jeśli tylko pozwolisz to zamieścimy tego posta na głównej stronie jako instrukcję dla innych organizatorów to skończą się masowe problemy z gotówką w polskim mma
 
Last edited:
bez gadania... bonusy powinny być za dobre występy na gali i tyle. Po 10 tysi zł byłoby spoko i byłoby to bardzo motywujące dla wszystkich zawodników by walczyć a nie spać w klinczu.
 
Rajt! Bonusy powinny być znaczne może nawet wieksze od zarobków zawodników nie licząc Cipka Mameda i Pudziana bo pewnie maja kosmiczne 10,20,30 tys zlotych to bardzo duza motywacja by dawac extra walke a nie takie nudy jak teraz.
 
Zacznijmy od tego, że poza UFC, to chyba tylko WEC dawało bonusy, a teraz rozdaje KSW. Co do Cage Warriors, to czy tam są jakieś bonusy? Wiem tylko, że raz na rok wybierają walkę roku itd ale niech ktoś rzuci linkiem do bonusów z ostatnich gal... o ile takowe istnieją.
Co do KSW samego w sobie - bonus to, jak sama nazwa wskazuje, dodatek, nie zawsze występujący. Może być duży, lub mały, symboliczny. Dla KSW te bonusy to sprawa symboliczna i guzik wam tak naprawdę do tego.
A co do ciebie, Alebabo, to widzę postawę siejącego gównoburzę. Niepotrzebny sarkazm, próbujący zwrócić na siebie uwagę. Nie wiem czy jesteś trollem, alter kontem któregoś z użytkowników, ale takimi tekstami i swoją logiką rozumowania, wydajesz się mieć max 16 lat i zerowe pojęcie o biznesie.
A tak już w temacie PPV:
Z moich źródeł wiem, że KSW 20 i 23 nie przekroczyły setki. @Wojsław Rysiewski może mnie poprawić, ale z tego co wiem najgorzej wypadła 26
 
Nie ma co ukrywać, że wysokie bonusy potrafią znacznie podkręcić widowiskowość walk. Wielu fajterów w UFC nastawia się na tę ekstra kasę, bo takie 50k przy wypłacie 8+8 to to jednak niezła mobilizacja. Najwyraźniej panowie K&L uznali, że zawodnicy zarabiają na tyle dużo, że nie ma co im jeszcze dokładać. To ich w końcu biznes. Aczkolwiek jak widać po ostatniej gali, spektakularnych skończeń ze świecą szukać.

@Miszon W Cage Warriors można dostać bonusa za specyficzny rodzaj skończenia. Była o tym gadka przy okazji wycieczki Gamera do UK (dostał bonusa za skrętówkę).

e: 2000$ za skończenie w jeden z poniższych sposób...
1. Head kick knockout
2. Twister
3. Knee bar
4. Heel hook
5. Gogoplata
6. Flying knee knockout
7. Superman punch knockout
8. Gone in 60 seconds (KO)
9. Spinning knockout
10. Slam knockout
 
e: 2000$ za skończenie w jeden z poniższych sposób...
1. Head kick knockout
2. Twister
3. Knee bar
4. Heel hook
5. Gogoplata
6. Flying knee knockout
7. Superman punch knockout
8. Gone in 60 seconds (KO)
9. Spinning knockout
10. Slam knockout
To ciągle nie jest 3x więcej niż bonus KSW. I jest dodatkowo rzadszy, bo nie oszukujmy się, 80% (T)KO w MMA to pięści.
 
ALibaba a co ty tak zaglądasz K&L do portfela. Zazdrościsz. A może bonus wynosi 10 k zł. Tego nie wiesz bo bonusy nie są ujawniane ani w CW ani w KSW. Pozatym mam wrażenie że większość zawodników z KSW w wypowiedziach jest bardzo zadowlona że walczą i zarabiają w tej organizacji. Kto bardziej inteligentny ten zauważy że ogarnięty zawodnik z KSW skosi kupe kasy na sponosorach ( np Strus ) bo KSW jest w TV i jest mega popularne.
Strus jeszcze pół roku temu mówił, że wypłata z KSW nie pozwala mu się utrzymać, więc o czym ty mówisz
 
Jakoś nie słyszałem żeby zawodnicy KSW narzekali na wysokość tego bonusu, wręcz przeciwnie - od kilku padały deklaracje że bonus mega by ich ucieszył.
 
Gamer dostał w CW w sumie 15 tys zł jako bonus( spełnił kilka warunków z tej listy z poprzedniej strony). To już jest 5-krotność tego co daje KSW.
Mnie tam bonusy gilają w KSW ale jeśli to by wpłynęło na lepsze walki to jestem za!
 
@Alibaba jakim prawe w ogóle wnikasz w to, ile pieniędzy z portfela Martina i Maćka trafia ZA DARMO do zawodników? To jest bonus od nich z ich jakiejś tam dobrej woli. Nienawidzę takiego wyliczania ile kto zarabia i ile z tego powinien oddać komuś. Nic Ci do tego. A zawodnikom KSW raczej głodówka nie grozi (nie licząc jednego Pana co tam kiedyś wspominał,że nie ma co do gara włożyć :D ) a już jestem przekonany,że lepszego miejsca na zarobek, po za KSW, mieć szybko by nie mieli.
 
Jakoś nie słyszałem żeby zawodnicy KSW narzekali na wysokość tego bonusu, wręcz przeciwnie - od kilku padały deklaracje że bonus mega by ich ucieszył.
No tak, szkoda, że nie wyjdą przed szereg i nie powiedzą "co za chujowym groszem tu sypiecie, śmiechu warte".
 
No tak, szkoda, że nie wyjdą przed szereg i nie powiedzą "co za chujowym groszem tu sypiecie, śmiechu warte".
niech założą związek zawodników mma i strajkują.
Jest wolny rynek, organizacji na świecie multum, zawsze można wybrać innego pracodawcę.
Wielu zagranicznych zawodników przyjezdzajcych walczyc na KSW nie utrzymuje sie tylko z MMA, taki Oli na przyklad na codzien zajmuje sie dzwiganiem mebli przy przeprowadzkch :)
 
@cypher ingerujesz w sprawy które są bardzo proste. W życiu jeśli nie jesteś zadowolony z zarobków, to po prostu idziesz znaleźć sobie pracodawcę który zapłaci ci więcej. Nie możesz? No to właśnie dowiedziałeś się ile jesteś wart na takim rynku pracy.
 
Bonusy sa w takiej wysokosci jaka za stosowna uznal pracodawca, koniec. Wlasciciele federacji powinni raczej pomyslec o jakiejs karze w postaci odjecia czesci wynagrodzenia za nierozstrzygnieta walke, bo inaczej posypia sie nam remisy :) Co do zarobkow w KSW to niezaleznie od tego jak niedorzecznie, zwlaszcza dla niektorych, to zabrzmi to dla topowych postaci sa one chyba nawet zbyt wysokie, zwlaszcza w stosunku do skali trudnosci rywali, skoro coraz wiecej naszych rodzimych gwiazd absolutnie nie pociaga najlepsza liga swiata.
 
niech założą związek zawodników mma i strajkują.
Jest wolny rynek, organizacji na świecie multum, zawsze można wybrać innego pracodawcę.
Wielu zagranicznych zawodników przyjezdzajcych walczyc na KSW nie utrzymuje sie tylko z MMA, taki Oli na przyklad na codzien zajmuje sie dzwiganiem mebli przy przeprowadzkch
@cypher ingerujesz w sprawy które są bardzo proste. W życiu jeśli nie jesteś zadowolony z zarobków, to po prostu idziesz znaleźć sobie pracodawcę który zapłaci ci więcej. Nie możesz? No to właśnie dowiedziałeś się ile jesteś wart na takim rynku pracy.
Jak cudem doszliście do takich wniosków po moim poście? Co ma piernik do wiatraka? Rozmawiamy o wysokości bonusu, a nie wynagrodzenia. Napisałem po prostu, że nikt nie powie, że to śmieszne pieniądze (na przykład właśnie w skali jego wynagrodzenia) choćby tak myślał. I że przytaczanie argumentu "bo kilku zawodników było z tego zadowolonych" jest bezsensowne. No na 30 gal to rzeczywiście zajebisty wynik. Większość nawet nie zwróciła uwagi na to, że dostała bonus.. Dla mnie mogliby ich wcale nie dawać.
 
@cypher BigSexy ujawnil swoje zarobki w KSW 10 tys $ to bonus w wyskosci 10% jego gazy nie powala ale i tak nie jest do pominiecia. Zarobki innych zagraniczniakow moga oscylowac przy podobnej kwocie.

W przypdaku polskich zawodnikow, spoza topu 2-3 KSW, uwierz mi ze ten 1000$ jest odczuwalny.
 
@Fresh Ostrożnie podchodziłby do tych "ujawnianych" zarobków (swoją drogą nie ma nic ekstra za zwycięstwo?). Tak samo jak do tego ile w gruncie rzeczy wynosi ten bonus KSW, bo chyba nie było nigdzie oficjalnego info na ten temat? I czy w ogóle jest przyznawany, bo jakoś cicho sza o nim zazwyczaj...
 
Back
Top