Wielka prośba dla wszystkich posiadających dostęp do UFC Fight Pass !!!

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siema, w związku z ogłoszeniem hitowej walki między Mamedem Khalidovem, a Tomkiem Drwalem mam do posiadaczy dostępu do Fight Passa (zwłaszcza tych bardziej obcykanych w Internetach) ogromną prośbę. Czy byłby w stanie ktoś pobrać wszystkie walki Tomka w możliwie najlepszej jakości właśnie z Fight Passa? Sprawdzałem teraz są wszystkie. I jeszcze jakby taka osoba była w stanie w jakiś sposób mi te materiały przesłać byłbym bardzo wdzięczny! Wiadomo w jakim celu mi są potrzebne te materiały ;) Mam co prawda szkołę w weekendy i pracę w tygodniu, ale na coś takiego będę musiał po prostu znaleźć czas i chcę zrobić najlepszą zapowiedź jaka dotąd ode mnie wyszła, dlatego materiał musi być jak najobszerniejszy i jak najkompletniejszy :) :) Dla wszystkich którzy pomogą (albo chociaż będą próbowali pomóc) ogromne dzięki !!! :-)
 
Tzn pobrać się da ze wszystkiego tylko czasem trzeba się naprawdę przy tym nakombinować, bo z niektórych playerów materiał wchodzi lux a do pobrania niektórych materiałów zadziała tylko jeden jakiś program :) Ale jeśli by się komuś udało, byłoby mega :) Jesli się nie uda, trudno, będę musiał dać radę sobie bez tego chyba że znajdę gdzieś nagrania tych gal do pobrania w HD ;)
 
Hmm... popatrze czy da się to jakoś ogarnąć w dobrej jakości. Wiadomo, że trochę spadnie jeśli będę to ściągał jakimś darmowym downloaderem streamow czy czymś w tym stylu.
 
@mrfreakz



A spróbój się zwrócić z tym do Voranka. Bo on ma chyba ogromną bazę walk czesto w dobrej jakości więc być może ci pomorze.
 
Otwierasz w chrome stronkę
uruchamiasz wideo
wciskasz "ctrl+shift+i"
przechodzisz do: "network"
później do: "headers"
kopiujesz link z: "referer:"
wklejasz link do jdownlader
czekasz chwilkę
pobierasz plik o największym rozmiarze
To działa w przypadku np silverlight, może na fightpass też.
 
@Grzechu, ten sposób nie działa...



Ściąga mi ale jakość pozostawia bardzo dużo do życzenia więc może jednak Voranek będzie miał coś sensownego... Sorry mrfreakz.
 
A możesz wkleić zawartość headers? Bo tam czasem różne linki są i czasem trza coś wyciąć. Ale generalnie powinno brać z tej jakości jaka jest aktualnie odtwarzana.

Generalnie zapomniałem wyżej dopisać bo powinno to wyglądać tak:
Otwierasz w chrome stronkę
uruchamiasz wideo
wciskasz "ctrl+shift+i"
przechodzisz do: "network"
czekasz aż w kolumnie "type" pojawi się video
klikasz na nazwę z kolumny "name"
później do: "headers"
kopiujesz link z: "referer:"
wklejasz link do jdownlader
czekasz chwilkę
pobierasz plik o największym rozmiarze
Ale to raczej ogarniasz, piszę to dla innych, jakby kto błądził.
 
Nie odkryłem sposobu na ściąganie z fight passa. Przykro







@mrfreakz Posiadasz dostęp do mma-trackera ?



Jesli tak to zapodam Ci linka do UFC 103 i UFC 111 (preliminary card) w 720p gdzie powininny znaleźć się walki Tomka, odpowiednio z McFedriesem i Palharesem



http://www.mma-tracker.net/details.php?id=7834







Czy tutaj znajdziesz walke z Ciesnolevicem ? Nie wiem, trzeba by było sprawdzić. TUF Finale 9



http://www.mma-tracker.net/details.php?id=13801







Podobnie tutaj. Czy jest tutaj pojedynek z Branchem ? UFC Fight Night 22



http://www.mma-tracker.net/details.php?id=15113







Wszystko byłoby w 720p







Co do UFC 75 i 93 to kart undercardowych nie widziałem
 
Może wyjde na laika, ale czy Bandi Cam, czy inny tego typu, nie daje możliwości zgrania w także w świetnej jakości czegoś z ekranu? Tak tylko pytam, bo może sie dałoby jednak i z FP w ten sposób pobrać....
 
kaczka



mrfreakz potrzebuje materiałów porządnej jakości a nie chłamu w postaci nagrywanego pulpitu. Jeśli sam miałbym robić HL to o takich sposobach nawet bym nie pomyślał.







Przykład nagrywania walki z playera programem Bandi Cam



http://www.dailymotion.com/video/k1vSjUAlUAburF4WAKp



lub "na żywo"



http://www.dailymotion.com/video/k2C4Gba1XejmU04EYoi
 
Stara wersja bandicam pewno, w nowej można dowolnie ustawiać jakość i sposób kodowania, zarówno obrazu jak i dźwięku, oczywiście takie pliki potem swoje ważą.
 
Wersja bez rejestracji - więc napis widnieje. Kompa tez mam słabego (ale służbowy lapek - więc nie bedę narzekał ;-) ) zmienić jakość na 1080 i nawet da sie ogladać ;-)



http://www.dailymotion.com/video/x28f247_bandicam-2014-10-22-13-32-17-637-test_webcam
 
Wersja 1,7,5 z ustawieniami 720p yt



Przetestowałem najnowszą wersje i wniosek jest taki, że mam słabego kompa. Przy nagrywaniu 480p daje rade, całkiem nieźle. Przy 720p nie jest już tak kolorowo
 
W sumie to tak myślę, że skoro są problemy ze ściągnięciem tego to sobie dam z wideo spokój, wymyślę inny sposób na pokazanie tego ;)



Jak chodzi o Bandicama to na moim kompie spoko to wychodzilo, trailer Jones - Teixeira robiony byl na wlasnie takich materialach z UFC TV z Bandicama (jeszcze na niemieckich IP sie wtedy dalo tam za free dostac...)



W kazdym razie dzięki , ze probowaliscie pomoc, co by nie bylo, trailer i tak powstanie ;)
 
Ja niestety po gali w Szwecji zrezygnowałem z fightpassa więc nie pomogę :(

co by nie bylo, trailer i tak powstanie ;)


Nie wątpię ! Na trackerach mma są te gale, ale Tomek walczył np w early prelims więc pewno ich tych walk tam nie ma :/
 
to se wejdź wpisz nazwe ufc 111 720p i pobieraj z nadzieją że early prelimsy są :P



;)



EDIT: tak wiem, głupi żart. postaram się coś wykombinować, tylko musze FP znowu ogarnąć za free...
 
Nie no spokojnie stary ;) Juz znalazlem sposob na przedstawienie tego w sposob fajny :) Moze nawet lepszy niz wideo ;) Nie ma potrzeby zebys na sile tam cos probowal kombinowac, naprawde :)
 
ale i tak będę się z Toba kontaktował, mam z Toba kilka spraw do obgadania, ale to nie dzisiaj ;) Pozdro :)
 
@ mrfreakz



bardzo fajnie, że chcesz zrobić taki highlight Tomka.



Właśnie gadałem z ojcem i mówiłem mu o tym zestawieniu. Wiadomo - on nie ma pojęcia, kto to jest Drwal :-) Chętnie bym mu pokazał jakieś video, żeby zobaczył próbkę jego możliwości.
 
Nie chcę zrobić HL Tomka, chcę zrobić trailer walki Mamed - Tomek :)



@Grzechu



mam się bać ? nie doszła do Ciebie kasa za ostatnią dostawę z Kolumbii ? ;D
 
Back
Top