Wideoteka walk fana MMA - ARCHIWUM

Cactus

Moderator
Cohones
jXuwEQa.png

Nagrania z najlepszych walk, nokautów i poddań każdego roku w historii MMA od teraz zebrane w jednym miejscu!

Wszystkie pojedynki, które opisywałem w trakcie trwania Wideoteki wrzuciłem na specjalny profil w jednym z rosyjskich serwisów i powinny być one bezpieczne przed skasowaniem. Gdyby jednak zdarzyła się taka sytuacja, to proszę o oznaczenie i szybko dodam działającą wersję do archiwum. Jakość w zdecydowanej większości przypadków to HD, więc myślę, że ten temat będzie przydatny dla każdego fana MMA.
Artykuły do każdego roku znajdziecie pod tagiem: wideoteka. W nich m.in. gify i opisy poszczególnych pojedynków.
Zapraszam do oglądania!
---
WIDEOTEKA WALK FANA MMA


---
NAJKRWAWSZE WALKI W HISTORII MMA
 
Last edited:
jXuwEQa.png

Nagrania z najlepszych walk, nokautów i poddań każdego roku w historii MMA od teraz zebrane w jednym miejscu!

Wszystkie pojedynki, które opisywałem w trakcie trwania Wideoteki wrzuciłem na specjalny profil w jednym z rosyjskich serwisów i powinny być one bezpieczne przed skasowaniem. Gdyby jednak zdarzyła się taka sytuacja, to proszę o oznaczenie i szybko dodam działającą wersję do archiwum. Jakość w zdecydowanej większości przypadków to HD, więc myślę, że ten temat będzie nie lada gratką dla każdego fana tego wspaniałego sportu.
Poniżej znajdziecie odnośniki do każdej walki z Wideoteki + najkrwawsze starcia wszech czasów. Jeśli się uda i uznacie to za dobry pomysł, to możliwe, że w przyszłości rozbuduję moje archiwum i dorzucę tzw. "career packi" czyli wszystkie walki w karierze (raczej ograniczę się do samego UFC lub innych znaczących organizacji) poszczególnych zawodników.
Artykuły do każdego roku znajdziecie pod tagiem: wideoteka
W nich m.in. gify i opisy poszczególnych pojedynków!
Zapraszam do oglądania!
---
WIDEOTEKA WALK FANA MMA

---
NAJKRWAWSZE WALKI W HISTORII MMA
Hail to the King! :pray:

Trzeba Tobie jakąś porządną flaszeczkę zorganizować za tę robotę.
 
Jaka waga całości? Trzeba mieć konto u ruskich zeby pobrac? Jutro spribuje sciągnąć.
Nie trzeba, ogarnij sobie jakiś menadżer pobierania i możesz pobierać poszczególne wideo. Jak chcesz po prostu paczki z każdego roku do ściągnięcia to pisz i wrzucę.
 
Nie trzeba, ogarnij sobie jakiś menadżer pobierania i możesz pobierać poszczególne wideo. Jak chcesz po prostu paczki z każdego roku do ściągnięcia to pisz i wrzucę.
Nie pamietam jakie mam pobrane. Jutro jak znajde czas to ogarne i lukne. JDowloader bedzie si?
 
W ogóle polecam mp4upload co do filmów na hosting i lepszy do pobierania na menedżera typu JDownloader 2. Masz pewność że ci filmy nie zostaną usunięte.
 
Wam też lepiej się ogląda starsze walki? Oktagon wydaje się wiekszy. I te kolorowe spodenki :antonio:
 
Back
Top