Wideo z konferencji i ważenia przed KSW 18

turas

Maximum FC
Light Heavyweight
Sry że tak późno ale net mi nawalał.:-)



http://www.dailymotion.com/video/xp1ln3_data0001_sport



Pozdro dla Czornego , Zajkosa , Faji i Czesia. :-)
 
Właśnie przed chwilą dzięki uprzejmości rzecznika prasowego Federacji KSW Artura Przybysza dostaliśmy potwierdzenie naszej informacji z przed dwóch dni o tym, iż Jerome Le Banner będzie na gali w Płocku w dniu dzisiejszym. Francuz już jest w drodze z Warszawy do Płocka by być obecnym na gali KSW 18 i dać odpór niezasłużonej krytyce jaka spotkała najlepszą polską organizację MMA ze części strony fanów ulegających najprawdopodobniej wrogim podszeptom zazdrosnej o sukcesy konkurencji.
 
Brawo dziennikarze...
Iro i Kornik pełen pozytyw. W końcu po co im spinka, jak wyręczają ich fani :P
 
Le Banner na KSW 19 to chyba będzie walczył z Overeemem ;p



Ważenie spokojne i mam nadzieje że będzie udana gala bez wpadek.
 
I tu sie nasuwa dobre pytanie dlaczego tyle jest akredytacji ( a zapewne jest sporo) i 2 pytania to jest jakis smiech na sali doslownie...



edit: Dajcie fanom z 10 biletow (czyt. Akredytacji) i zaraz bylo by x pytan od zwyklych ludzi...
 
@turas ile się wczoraj oszukałem tego twojego video, ale i tak dzięki :)



Trochę kijowo to wygląda jak nie mam pytań, ale jak im się powinie noga jak z Pudzianem, to na konferencji mnóstwo pytań :)
 
Sory, ale najpierw wstawiałem na youtube, za pirwszym razem przerwało mi, a za drugim ładowało mi się przez noc i jak się wstawiło to wyskoczyło że, za długi film i rano wstawiłem jeszcze raz ale na dailymotino.
 
Turas, ale żadnych pretensji nie mam, chwała ci za to, że ci się w ogóle chciało nagrywać i wrzucać :)
 
Back
Top