WIDEO: Jest nagranie z hali po skandalu z Sianosem. Latające wiadra, krzesła i wyzwiska

Jakub Madej

Moderator
Cohones
SianosAfera.jpg


Nie milkną echa sobotniego skandalicznego zachowania, którego dopuścił się Marcin Sianos w walce bokserskiej. Na gali Kapeo Rocky Boxing Night w Koszalinie został on zdyskwalifikowany za obalenie i uderzenia łokciami w parterze. W sieci pojawiło się nagranie z hali.

Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie. Marcin Sianos ruszył z szarżą na Artura Bizewskiego i prawdopodobnie jednym z ciosów wstrząsnął „Bizonem”. W pewnym momencie „Ściana” zdecydował się jednak sprowadzić walkę do parteru, a tam zadać uderzenia łokciami, co od razu przerwał sędzia.

Dla Marcina Sianosa była to pierwsza walka na zasadach boksu. Do tej pory zawodnik o pseudonimie „Ściana” walczył w zawodowym MMA pod szyldem takich organizacji, jak FEN czy BABILON MMA.

Sianos w swojej karierze pokonywał takich zawodników, jak Marcin Zontek czy Filip Toe, przegrywał natomiast z Szymonem Bajorem, Adamem Pałaszem i Filipem Stawowym. W MMA „Ściana” jest niepokonany od trzech pojedynków – decyzją sędziów pokonał Marcina Kalatę, poddaniem skończył Patryka Dubielę, a na punkty wygrał z Pawłem Biernatem.

Artur Bizewski to doświadczony zawodników kickboxingu, który w ostatnich latach walczył w boksie. „Bizon” w swojej karierze toczył pojedynki w takich organizacjach, jak FEN czy Rocky Boxing Night.

34-latek w kickboxingu wygrywał między innymi z Marcinem Szrederem i Mateuszem Duczmalem, przegrywał natomiast z Arkadiuszem Wrzoskiem i Łukaszem Szmajdą. W boksie Bizewski jest niepokonany – wygrywał między innymi z Michałem Bańbułą, Sergiejem Werwejko i Davitem Gogishvilim. 
Tomek Babiloński robiący korytarz i Sianos sprintem do szatni... :lol:
Bizon tu jednak miał kibiców a "Ściana" nie i zetknął się z nieprzychylną mu ścianą fanów Bizewskiego...
 
Back
Top