Wiatrówka "wielostrzałowa" :)

Dzihados

UFC
Light Heavyweight
Cohones
MMARocks
Pany,

Nie chcę sprężynowek bo mi się łamać i ładować co chwila nie chce. Myślałem o PCP, wpadł mi w oko Hatsan BT65RB ELITE... Tylko nie wiem jak tą cenę uzasadnic sobie i zonie :( A do tego jeszcze pompka :(

Może jakies alternatywy?

Budzet? Za dobrą wiatrówę z osprzętem jak za kałacha mogę dać :)

PS. Cel? Żaden poważny :)
 
@Charles Bronson
ja bym dokupil pompke reczna do tego PCP, uniezależniłbym się od infrastruktury płetwonurka :)

Ha ciekawa ta wiatrówa, jako zbok gadżeciarz, muszę poczytać o firmie i modelu :)
 
Ja polecam zasilanie CO2. Choć trzeba z głową to robić jak np. nie zostawiać na zbyt długo już zainstalowanego naboju.
 
Wiatrówki fajna zabawa, najlepiej od kogoś pożyczyć bo na stałe to do szafy z rupciami : D do amatorki polecam się nie pakować w jakieś naboje co2. Zwykły naciąg dolny lub boczny. Praktyczne i proste.
 
Pany,

Nie chcę sprężynowek bo mi się łamać i ładować co chwila nie chce. Myślałem o PCP, wpadł mi w oko Hatsan BT65RB ELITE... Tylko nie wiem jak tą cenę uzasadnic sobie i zonie :( A do tego jeszcze pompka :(

Może jakies alternatywy?

Budzet? Za dobrą wiatrówę z osprzętem jak za kałacha mogę dać :)

PS. Cel? Żaden poważny :)
http://www.colosus.pl/wiatrowka-cz-200-s-kal-4-5mm/

Co Ty na to? Bardzo dobre recenzje, solidna firma. Mozna zwiekszyc moc do 17j. Wiatrowka sportowo-mysliwska.

EDIT jest jeszcze wersja FS (nie wiem na czym polega ulepszenie) i najdrozsza T, do strzelan tarczowych.
 
Hej, a co sądzicie o zrobieniu sobie jakiegoś ASG w wersji na stalowe kulki? Wiadomo, jakieś wzmocnienia itp.

Bo tak się zastanawiam, że jakbym miał profesjonalną wiatrówkę za ok.2k pln kupić, to może ASG w już dobrze wzmocnionej wersji w takiej cenie również by się znalazł, a miał podobne parametry?

Ktoś coś wie? Bo ja się bardzo rzadko widuję z gościem, który z tym biega, a nie mam numeru do niego. Plus pamięć ulotna ;)
 
Back
Top