Wiadomość od Cris

Mi o to samo chodzi więc ''nam''



Deft: niektorzy chcą na forum porządku względnegoi daje ten porządek np. zbiorczy temat.Tak jak malinowski zrobil temat by wrzucać tam takie ''wielkie'' newsy i dzieki temu nie ma takiego syfu na forum i jakoś to funkcjonuje.
 
Wiem, wiem :) Po prostu boje się że będziecie przeganiać wszystkich do jednego tematu :) Ja nie mam nic przeciwko jeśli będziemy zwracać uwagę jakoś w miare spokojnie :) Generalnie więcej luzu bo wszyscy dostaniemy wrzodów od siedzenia na necie :D
 
No to widze Defthomas że muszre Ci coś wytłumaczyć:-)



Jak nie obeznany,nowy użytkownik to jasne ze mu sie powie co i jak



Dazz jest to już sporo na mmarocks,od początku na forum.Sam mu zwracałem kiedyś uwage niejednoktornie jeśli chodzi o jego newsy,posty.To bylo chyba w ''erze'' śmietnika-czyli początków kaczki na forum :D.Mimo to usilnie nawal takie z dupy tematy jak dla mnie i o tym mowię.Jest teraz porządek i jest fajnie :-).



No ale spoko ty tu rządzisz.W takim razie jak mnie natchnie ochota to walne ''temat'' o m.gamburaynie -na twitterze pisał że jest sam bo wie czego chce i czeka na prawdziwą miłość...kto wie moze to połaćze z tym tematem -Manny +Cyborg=WNM



Peace
 
No ale spoko ty tu rządzisz.W takim razie jak mnie natchnie ochota to walne ''temat'' o m.gamburaynie -na twitterze pisał że jest sam bo wie czego chce i czeka na prawdziwą miłość...kto wie moze to połaćze z tym tematem -Manny +Cyborg=WNM


Haha miazga :) Poziom spiny w temacie ''ołwer najn tauzend'' :D







Sam jestem zdania, ze takie pudelkowe tematy jeszcze na 4 zdania, to raczej do skory, czy do nowego tematu ''Newsy userow''. Jak ktos cos sam napisze, czy przetlumaczy np:wywiad, to wtedy otwiera nowy temat :)
 
@Dazz



powinieneś klęczeć na grochu parę ładnych godzin, :-) może nie za sam tzw. "zdupyart", ale za odzywkę do Yagiela. Co prawda jestem krótko na forum, ale myślałem, że jest wolne od tego typu tekstów.



Pewnie chwila bez zastanowienia i poszło, Panowie bez spiny, zwracajmy sobie uwagę delikatnie :-)
 
Wrzucaj swoje foto nie wymulaj i czekaj na wypłatę ziom czy unikasz Wa-Wy
lol.gif


To było do mnie? bo nic nie zrozumiałem nic z tego.Ja piszę po Polsku
 
chłopakom po prostu ciśnienie skoczyło w związku z tą wiadomością, każdy reflektuje na cyborgową ;)
 
Konwent jest w marcu i proponuje popracować nad stójką bo liście będą leciały :-) wrzucałem gdzieś wczoraj fotę Cebeki i nie mogę ogarnąć a później swoją w jakim to było temacie ?



10162.jpg
 
Wytłumacz i proszę o linki do moich pierwszych tematów jakie założyłem na tym forum - tyle.


No może sie źle wyrazilem-bardziej chodziło mi o aspekt czasowy -wtedy się burdel robil powoli.No ale i tak nie ukrywalem ze mnie raziły il. twoich postów wtedy.od góry do dou ty miales ost. koment ,nie wiedziałem gdzie wejsc i musisiałem przejrzec wszystko.Ale nie wazne juz,to juz historia :-)
 
Back
Top