Wersja pod androida

hemik

Brutaal
Heavyweight
Hej, czy sa jakieś przymiarki do wersji strony pod telefony? Bo od jakiegoś czasu po wejściu przez kompa zamiast normalnej wersji strony niekiedy wyświetla mi się taka androidowa.. A na telefonie włacza się za to normalna na przemian z wersją na telefon.
 
Wersja strony pod telefony jest już, bo sam przeglądam czasami ze swojego. Po prostu są jakieś błędy, że czasami się wyświetla na komputerze ta wersja, nie wiem dlaczego. Na telefonie chodzi mi ta okrojona wyłącznie.
 
czasem przegladam cohones z tel, jest jak na kompie, wszystko sprawnie chodzi ;]
 
@zoom



Chyba tylko świeżaki , rasowi bywalcy mają już w nawyku wpisywanie cohones.mmarocks.pl
 
a u mnie cohones wygląda nieco inaczej niż na kompie - nie ma paska edycji w polu tekstowym :)
 
U mnie Yagiel też nie ma tego paska, emotek nie mogę zrobić :(. Masz androida? To od tego pewnie zależy.



vaica - można. kopiuj wklej rób.
 
nigdzie sie nie nazwalem smietanka xD



co do tego paska z emotami to tez go nie mam, tel takze na androidzie
 
Najepszym rozwiązaniem dla forum byłaby instalacji wtyczki http://www.tapatalk.com/ . Kto kiedykolwiek korzystał wie, jakie to ułatwienie, jeśli chodzi o korzytanie z for internetowych na telefonie. Administracjo, może warto zainstalować?
 
Android - srandroid. Jaka jest możliwość, że SSS będzie w iTunes?


@down


Nie traktuj tego powaznie ;) System jak każdy inny.
 
kejesdablju - niestety mam WP. Ogólnie forum(tylko forum) często mi się na nim sypie.
 
Rozumiem, że temat umarł? Naprawde nie da się nic zrobić w kierunku tapatalk?
 
tapa co ? dajcie spokój, może jeszcze wersja na pegazusa


Proponuje zobaczyć "tapa co?", to będziesz wiedział co to wygoda przeglądania forum na smartfonie/tablecie :)
 
Back
Top