Wersja mobilna MMARocks

Pontus

Jungle Fight
Light Heavyweight
Hej, nie ma na cohones działu technicznego, więc wstawię to pytanie tutaj. Czy Wam też od pewnego czasu zacina się strona na telefonie? Z innymi stronami nie mam problemu, ale załadowane w pełni mmarocks.pl działa trochę jak gra na bardzo niskich fpsach. Ta sytuacja ma miejsce od niedawna, a nie sądzę, że to wina komórki. Fajnie by było, jakby ten problem został rozwiązany, bo trochę ciężko się teraz czyta newsy czy forum. :)
 
Hej, nie ma na cohones działu technicznego, więc wstawię to pytanie tutaj. Czy Wam też od pewnego czasu zacina się strona na telefonie? Z innymi stronami nie mam problemu, ale załadowane w pełni mmarocks.pl działa trochę jak gra na bardzo niskich fpsach. Ta sytuacja ma miejsce od niedawna, a nie sądzę, że to wina komórki. Fajnie by było, jakby ten problem został rozwiązany, bo trochę ciężko się teraz czyta newsy czy forum. :)
Na głowną nie wchodze (bo po co?), ale forum u mnie działa idealnie.
edit
sprawdziłem głowną, u mnie jakoś długo wczytuje i czasem się wiesza.
 
Last edited:
Hmmm... U mnie od dłuższego czasu było coś takiego, że jak mam otwarty Messenger, słucham muzyki i przeglądam Cohones, to nagle mam zwiechę, muzyka i messenger się zamykają i po chwili mi dopiero Chrome i forum pyka. Kiedyś tak nie było, od jakiegoś czasu mam. Nie potrafię powiedzieć, czy to wina forum, czy wina mojego telefonu i aktualizacji programów. Xperia L. W sumie nie zwróciłem uwagi, czy na innych stronach dzieje się to samo.
 
u mnie forum działa bez zarzutu, ale na główną nawet nie próbuję wejść, bo wczytywanie jednej str trwa wieczność.
 
Ja rzadziej wchodzę na forum, bo mało co piszę. Forum nie laguje, ale główna strasznie. @Fresh to trochę podejrzane, bo mi dobrze działa tylko forum, mam galaxy s6 edge, a nasze telefony mają takie same specyfikacje. No nic, mam nadzieję, że to się jakoś zmieni, bo ledwo da się korzystać ze strony.
 
Ja rzadziej wchodzę na forum, bo mało co piszę. Forum nie laguje, ale główna strasznie. @Fresh to trochę podejrzane, bo mi dobrze działa tylko forum, mam galaxy s6 edge, a nasze telefony mają takie same specyfikacje. No nic, mam nadzieję, że to się jakoś zmieni, bo ledwo da się korzystać ze strony.
Ale wczoraj ci lagowalo, czy dzisiaj ci laguje?
 
Ja jakoś od dwóch tygodni mam problem taki, że cohones wyświetla mi się na połowie ekranu. Pomoże ktoś? @Dzihados
Coś takiego:
 

Attachments

  • 12231287_898294533557134_676960011_n.jpg
    12231287_898294533557134_676960011_n.jpg
    17.2 KB · Views: 29
HTC One m9 działa rowniez bez zarzutu, tak strona główna jak i forum :) Częściej jestem niż na komputerze
 
Chciałem się przypierdolić, że na komórce nie da się emoty wrzucić na końcu-zawsze ląduje na początku posta. Tzn można na końcu ale wpisując ręcznie. Jest to nieekonomiczne i ogranicza moją wolność osobistą w używaniu emotów :boystop:
 
Wiesz, to jak akcyza nalozona na alkohol - ma sprawic ze czegos uzywasz mniej :) zobacze o co kaman i dam znac
 
No zesz, wszystkie webowe emulatory przestaly dzialac... Nie mam jak sprawdzic :(
 
Back
Top