Werdum: Skonczę Overeema w 2 minuty!

Werdum spoko koleś, ale tym razem nie bedzie...



xao3mp.gif




Aha jeszcze jedno, dobrze widziec Wanda w formie :)
 
tak kokos80, zwłaszcza że jak nie skończy go w 1 r. to sam zostanie w niej skończony :P Co jak co ale ta walka na bank nie przejdzie do drugiej. Tego jestem bardziej pewien niż wygrania któregokolwiek z nich hahaha xD
 
Werdum pozytywny typek ;-) Stawiam na niego. Jeśli przegra - płakać nie bedę ,ale jednak wydaje mi sie , że Ali troszkę napompowany jest i ten pojedynek zweryfikuje jego faktyczną formę. Jeśli Ali to wygra spokojnie - szacun. Jeśli przegra - po prostu tak stawiałem ;-)
 
Werdum nie ma kondycji i stójki więc w 2 minuty to znajdzie się w śpiączce.Tym razem nie przyfarci jak w pierwszej walce.
 
@sethcab
Dobrze usłyszałem. To chodzi o Krzyśka. Zresztą było gdzieś video jak razem sparują. Do ostatniej walki Krzysiek się przygotowywał z Werdumem i resztą wymienionych.
 
Werdum nie ma kondycji i stójki więc w 2 minuty to znajdzie się w śpiączce.Tym razem nie przyfarci jak w pierwszej walce.






Sugerujesz, ze w pierwszej walce Fabricio wygral fartem? Widziales te walke wogole? Overeem nie stwarzal wtedy zadnego zagrozenia w stojce. Bili sie jak rowny z rownym. Przewaga Overeema dzis polega wlasnie na tym, ze od tamtej pory niesamowicie sie rozwinal, a Werdum nie poczynil, az tak znacznych postepow, chociaz mocno wierze, ze ta walka wszystko zweryfikuje
 
Back
Top