Wejścia zawodników PRIDE

realest

Oplot Challenge
Welterweight
Legendarne wejścia zawodników PRIDE żyją w wspomnieniach przeszłości, czego nie można powiedzieć o ufc.

Wejścia są niesamowite, energetyzująca muzyka, zawodnicy są prowadzeni przez piękne dziewczyny, tłum szaleje, jest to niesamowity spektakl w którym wojownicy poprzez swoje artystyczne wejścia nakręcają publiczność oraz inspirują samych siebie do większego wysiłku w dążeniu do zwycięstwa na ringu. To się nazywa sport rozrywkowy.

2:50 - Kondo przy wejściu Enya: Book of Days





 
Akurat mogleś otworzyć temat wejścia zawodników, bo np. Sudo wcale w Pride nie walczył.
 
1:20 - 1 na 6 bilionów


Widać że chcieli żeby ich wydarzenia coś znaczyły. Tego nie da się zapomnieć.

 
Jak można zapomnieć o wspaniałych PRIDE ring girls
v5zlhc.jpg



ring-girls-fists.jpg

tumblr_m5896uGWLh1rnpheko1_1280.jpg
 
Dzisiaj wszystkie piosenki brzmią tak samo, nie ważne jaka odmiana metalu lub hip hopu. Dzisiaj nie ma indywidualnych wejść wojowników, wszystko jest wymienne, wojownik nie jest marką, firma ufc jest marką.
 
Jak chodzi o Sakurabę, to tutaj wejście jego i Graci'ego, z tej 90minutowej walki, epickie!



 
Super HubiSSJ3, niesamowite.



Zauważcie jak wychodzą zawodnicy, brak kilkunastu ochroniarzy którzy zapewniają bezpieczne przejście do ringu dla ciężkiego który waży ponad 120 kg. Różnica w kulturze?
 
Łatwo zauważyć że wyjście Nastuli na PRIDE było epickie i będzie pamiętane.



@Calo, epickie.
 
Yoshihiro Akiyami muzyka przez Sarah Brightman & Andrea Bocelli


Fedor wychodzil przy muzyce ERA - Enae Volare Mezzo



Sakuraba
 
Realest, ale jest już temat z muzyką, do której wchodzą zawodnicy. Tutaj proponuję wrzucać tylko wejścia z gali (i nie powielajmy tych samych, patrz mój powyższy post).
 
Kharitonov przypomina Guile'a, postać z gier Street Fighter, jestem przekonany że to nie był zbieg okoliczności. Jean Claude Van Damme grał Guile'a w popularnym filmie Street Fighter (1994).

movieposter.jpg

Sergei-Kharitonov.jpg
 
Kurwa, wejście przy "Time to say goodbye" czy Erze, a nawet przy Sandstormie jest milion razy lepsze niż te dzisiejsze słowiańskie wiatry, popki sropki, onary i inne soboty, bez kitu.
 
Ikuhisa "Minowaman" Minowa


Komentarze na youtube:
"How entrances should be. Something UFC lacks is allowing the fighter to tell his story well via entrance"
"WOW!!! If you don't get goosebumps, YOU DON'T HAVE A PULSE!!!"
 
Anonser PRIDE potrafł zaangażować i podekscytować tłumy.

Instrument może trzymać każdy, ale nie każdy jest mistrzem tego instrumentu. Leonardo da Vinci był mistrzem pędzla, Lenne Hardt była mistrzem mikrofonu.

lenne-hardt3.jpg


PRIDE
anonser vs. ufc anonser
 
Wczoraj obejrzałem Pride 32 i nasunąl mi się pewien wniosek. Takiego otwarcia, takich wejść, i takiej atmosfery KSW długo nie będzie miało. Rekacje publiczności miazga, szczególnie przy anonsowaniu Hendo ;) I Lenne mistrzostwo.
 
Back
Top