Wawa kto chetny na piwo? ;D

Masato

Oplot Challenge
Middleweight
Hej od niedawna jestem w Wawie. Moze ktos polecic jakies fajne miejsca jezeli chodzi o kluby? Albo jezeli ktos z forumowiczow jest z Wawy to moze smigniemy na jakies piwko?







Pozdro
 
Tu sami sportowcy, tylko woda leci i ewentualnie izotniki, a nie piwo :-)
 
Przyniesiesz słoiki ? ;)



Bang! Hang przyosił ;-)


Sam jako reprezentant ludności napływowej stolicy protestuje rpzeciwko mowie nienawiści! :P
 
Każdy przyjezdny powinien strzelic sobie bronksa na skwerku przy Puławskiej 148/150 oraz Nowolipie 2, kultowe miejsca;)



A tak na poważnie, mam nadziej że nie przyjechałeś zabierać nam pracę.
 
Każdy przyjezdny powinien strzelic sobie bronksa na skwerku przy Puławskiej 148/150 oraz Nowolipie 2, kultowe miejsca;)



A tak na poważnie, mam nadziej że nie przyjechałeś zabierać nam pracę.


Nikomu nie zabrałem, stanowisko było wolne wiec se wziąłem :P
 
Ja byłem teraz 2 dni na koferencji w Warszawie, kolejeny raz Stolica mnie nie zauroczyła ...
 
kofi, grzechu,enteryoname,hang , przemek, krzychu ....to idziemy czy nie idziemy? :D zobaczcie jaka bylaby fajna ekipa :)
 
A propos skwerków i szachów, ktoś się orientuje może gdzie idzie z kimś pograć w szachy na wolnym powietrzu w Krakowie, (poza Wisłą). Do tej pory wszystkie szchownice widziałem puste, a chętnie bym z kimś partyjkę pograł.
 
enteryoname wielkie dzieki! lubie grac w szachy i warcaby wiec zawsze swoich sil mozna sprobowac :D



a nie masz ochoty trzasnac jakiegos piwa? :D po ktorej stronie wawy operujesz? :D
 
Back
Top