Waterproof Podcast

Fini. Zajebista robota, Żmija jak zawsze brylował, Profesor też na mega plus.
 
31:47 smutna prawda o cohones
Ale jak prawda? Że ludzie w milczeniu przyjmują info o powrocie Fabińskiego a na popka napierdalają setki komentarzy i nazywają go balasem a KSW cyrkiem? Smutne to jest jak Umiński nauczył parteru tego żula i że wgle sie tego podjął. Dołożył rękę do gówna a teraz gada mundrości z dupy tak oklepane że ja jebię. Takie teksty o ilości komentarzy to tutaj pisano lata temu.
Tak sie wypowiedziałem z nudów i bez spiny żeby nie było
 
Tybura i Błachowicz powinni zjeść snickersa. Strasznie wkurwiający, jebani ignoranci, ze wszystkich tylko podśmiechujki. PATRZCIE JAKIE GWIAZDY SIEDZO
 
Ale jak prawda? Że ludzie w milczeniu przyjmują info o powrocie Fabińskiego a na popka napierdalają setki komentarzy i nazywają go balasem a KSW cyrkiem? Smutne to jest jak Umiński nauczył parteru tego żula i że wgle sie tego podjął. Dołożył rękę do gówna a teraz gada mundrości z dupy tak oklepane że ja jebię. Takie teksty o ilości komentarzy to tutaj pisano lata temu.
Tak sie wypowiedziałem z nudów i bez spiny żeby nie było
Kamil też za kołnierz nie wylewa więc się dogadali z Popem
:fjedzia:

Oni zawsze widzą u nas tylko to co złe. Kogo to obchodzi? :tysoncoffe:
 
Czyli dobrze widze zrobilem ze nie zaczalem sluchac kolejnego nic nie wnoszacego w moje zycie podcastu z ekspertami polskiego MMA... Co pierdolili ktos stresci te ich zale?
 
Czyli dobrze widze zrobilem ze nie zaczalem sluchac kolejnego nic nie wnoszacego w moje zycie podcastu z ekspertami polskiego MMA... Co pierdolili ktos stresci te ich zale?

Nie ma sensu streszczać. Umiński starał się narzucać tematy i prowadzić dyskusje a te dwa osły Tybura i Błachowicz przerywali i ze wszystkich tematów kpili. A ten czwarty niby moderator to żyje w innym wymiarze, nie dotarły do niego informacje sprzed wielu dni albo tygodni, gość nic nie wie. Odcinek z Kowalikiem był dużo lepszy.
 
Ja się dowiedziałem, że podczas przerwy Bartka Fabińskiego, poza zmaganiem się z problemami zdrowotnymi, rozkręcał firme. Nie wiem, mnie to jakoś interesuje, ale ja to ja
 
a chuj spróbuje. kurwa mogliby tez wersje mp3 wrzucać. ja prawie zawsze na słuchawkach tylko słucham.
 
Ja tam lubię ten podcast, jest taki... lajtowy, żeby nie powiedzieć - "leniwy". Ale najbardziej to lubię ten komentarz z youtube'a :beczka:
Oglądam te podkasty tylko dla zabawy, fajny czerstwy klimat :) Prowadzącemu gitarzyście Kamilowi zajmuje chwile wymyślenie każdego kolejnego pytania, wstawki na gitarze też tak żenujące że aż pasowały do klimatu. Ten człowiek przed laptopem też jakiś taki pocieszny. Jak Tybura wyleci do USA będzie można ten smutny podcast puszczać na stypach.
 
Najlepszy podcast, który lajtowo mi się oglądało to było z Adamem Wardzińskim i Zybim. Takie lajtowe podejście, bez żadnych spinających pytań.
 
Back
Top