Wasze typy: Cain Velasquez- Junior Dos Santos

Ja stawiam, ze egzekutor wroci z treningu i przed pojsciem spac dopier... obu :-)



A gdyby w razie mu sie nie chcialo, bo bylby zajety trollowaniem na mmarocks to stawialbym na JDS



Edit: wakaszimazu - stawiaj! Twoj avatar mi mowi, ze masz nosa :-)
 
Jak obstawiac u buka to JDS

Szanse są wyrownane.

Dwóch godnych siebie rywali.
Cain Velasquez zawodnik z mocnym backgroundem zapaśniczym z bardzo dobrymi umiejetnosciami kick boxingu oraz niesamowitą kondycją. Potrafi w szybkim, równym tempie nacierać na rywala przez co najmniej 3 rundy.

JDS to brazylijski mistrz kick boxingu. Niepokonany od lat w mma.
Świetnei trzyma dystans do przeciwnika i zasypuje go ciosami.

Cain walczył z dobrym stójkowiczem Cheick Kongo. Zdominował go obalając i zdobywając pozycje. Ale został kilka razy mocno trafiony w stójce i oponent miał swoje szanse.

Analogicznie JDS walczył z dobrymi zapasnikami : Roy Nelson i Shane Carwin. Wygrał z nimi przez decyzje nie bedac nawet przez moment zagrożonym.

Meksykańczyk wraca po przerwie spowodowanej kontuzją. Kurs na niego oscyluje około 1.65

Z tych względów granie na Velasqueza jest złym posunięciem.

Subiektywnie uznaje JDS za minimalnie lepszego zawodnika. W dodatkukurs na niego dochodzi do 2.5
 
Bezapelacyjnie Velasquez ja nie widzę innej opcji i główną role w tej walce odegrają zapsy Caina ;)
 
Po ciężkiej i wyczerpującej walce Cain Velasquez. JDS sprawi mu dużo kłopotu w 1 rundzie, a potem Cain pewnie około 3/4 rundy TKO :D. W każdym bądź razie nie wierzę, że Ci dwaj się jeszcze nie spotkają kiedyś
 
390874_10150371035701775_176775391774_8550574_48532406_n.jpg
 
Malinowsky, wydaje mi się, że o 1:00. Do godziny startu w Stanach (16 ??) dodaj 9 godzin.
 
Cain Velasquez za 100zł ( u mnie to 10/10 ) :-) jak wygra nie ważne ale sądzę że jak braknie pary JDS to może być piękne KO
 
JDS- tylko dlatego, ze jest na gazie i dominuje praktycznie kazdego zawodnika, z ktorym walczy. Cain wraca po przerwie i mam watpliwosci, co do klasy fighterow z jakimi wygral.
 
JDS,, podobnie jak Shoocker mam watpliwosci co do klasy fighterow z ktorymi wygrywal Cain plus do przerwy jaka mial. W dodatku wydaje mi sie ze obecny mistrze nie da rady obalac i kontrolowac w parterze Juniora,, tak jak robil to z poprzenimi oponentami.



Walka, moim zdaniem, roztrzygnie sie w stojce. Nie wykluczam, ze nokoutujacy cios padnie, gdy Cain bedzie probowal obalenia pod siatka, lub Cigano bedzie wstawal z ziemi (jakis uppercut np.)
 
Do tej pory stawiałem na Caina, ale temat z wywiadami przed galą zasiał we mnie ziarno niepewności bo faktycznie Cain nie wygląda najlepiej po powrocie, dlatego strzelam że tym razem JDS się uda, choć mam nadzieję że się mylę.
 
jak dla mnie to trochę taki rzut monetą, tym bardziej, że sympatią darzę obu zawodników.



forma caina jest dla mnie pewną zagadką, więc zaryzykuję i postawię, że owa forma jest...



tytuł zostanie w rękach caina, a starcie zakończy się w którejś z mistrzowskich rund...
 
Back
Top