Wasze Rankingi P4P

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Witam ciepło . W tej zabawie chodzi o to, żeby każdy podał pierwszą dziesiątke fighterów na świecie bez podziału na kategorie wagowe . Nie trzeba się tłumaczyć ze swoich wyborów . To ma być tylko i wyłącznie twoje zdanie tzn . można napisać ( dla przykładu ), że wg. Ciebie Rampage jest 5, a Jones 6 . Tu chodzi tylko o to, co sam sądzisz . Jednak proszę potraktować to poważnie, tzn . nie pisać np . 1. Yoshihiro Akiyama ... Ja więc zacznę :



1. Anderson Silva



2. Georges St-Pierre



3. Jose Aldo



4. Quinton " Rampage " Jackson



5. Gilbert Melendez



6. Jon Jones



7. Rashad Evans



8 . Cheal Sonnen



9 . Dominick Cruz



10 . Carlos Condit







Kierowałem się tutaj zawodnikami, którzy dają przyjemne dla oka walki, ale również są na winning streaku . Wiem, że w tej 10 nie ma Edgara, ale dla mnie on nie jest jakoś specjalnie imponujący . To samo tyczy się Fitcha i Shieldsa .
 
Zajebisty pomysł Ramp4ge



1.Anderson Silva



2.GSP



3.Gilbert Melendez



4.Jose Aldo



5.Jon Jones



6.Dominick Cruz



7.Rashad Evans



8.Frankie Edgar



9.Chael Sonnen



10.ex equo Gray Maynard, Rampage Jackson i Urijah Faber (nie mogłem zdecydować się na jednego)
 
1. Anderson Silva



2. GSP



3. Jose Aldo



4. Gilbert Melendez



5. Dominick Cruz



6. Cain Velasquez



7. Frankie Edgar



8. Jon Jones



9. Nick Diaz



10. Chael Sonnen
 
Kraver to samo miałem powiedzieć haha ;p







1.Spider



2.GSP



3.Jones



4.Edgar



5.Aldo



6.Velasquez



7.Cruz



8.Melendez



9.Diaz



10.Maynard
 
Jak to kiedyś fusel napisał:



1. Fedor



2. Fedor



3. Fedor



4. Fedor



5. Fedor



6. Fedor



7. Fedor



8. Fedor



9. Fedor



10. Fedor



:D
 
1:GSP



2:Anderson Silva



3:Jose Aldo Jr



4:Frank Edgar



5:Dominick Cruz



6:Jon Jones



7:Jake Shields



8:Cain Velezquez



9:Melendez



10:Piorun PL
 
Ponieważ rankingi P4P nie istnieją jak nam mówił wujek Sonnen, uznam to za ranking fighterów którzy według mnie mają najlepsze umiejętności, predyspozycje, instynkt i inne poszczególne czynniki tworzące z nich właśnie mój TOP 10 bez podziału na kategorie wagowe. Zaznaczam też że nie ograniczam się do czasów obecnych.



1. Fedor Emelianenko/Anderson Silva - Choć uważam że Emelianenko ma znacznie lepszy parter i zapasy od Silvy co czyni go bardziej kompletnym zawodnikiem, w moich oczach Silva nadrabia finezyjną stójką i zmysłem walki. Obaj poruszają się w walce dziko, zwinnie i widowiskowo, dlatego obaj według mnie zasługują na tą pozycję.



2. Nick Diaz/GSP - Tutaj dość śmieszna sytuacja, biorąc pod uwagę to że mają obaj ze sobą niedługo walczyć, ale podobnie jak wyżej mimo że różnią się od siebie znacznie uważam że obaj reprezentują podobnie wysoki styl przez co śmiało mogę dać im obojgu drugie miejsce.



3. Frank Mir/Wanderlei Silva - Doskonały przykład przeterminowania mojego rankingu (oraz tendencyjności do dawania podówjnych nominacji xD). Zarówno Frank jak i Wanderlei w najlepszych momentach swoich karier reprezentowali niesamowicie widowiskowy styl i potrafili kończyć na różne sposoby (choć podobnie jak w powyższych przykładach obaj wykazywali się w różnych płaszczyznach.



4. BJ Penn - Pierwsze pojedyńcze miejsce :) I to nie dlatego że poniże są gorsze, a dlatego że nie miałbym kogo wypisywać aż do 10 miejsca bo prawda jest taka że większość z nich postrzegam na tym samym poziomie i tylko dwóch pierwszych nieco wyżej.



5. Cain Velasquez - Trochę mam obiekcji bo nie jestem jeszcze do końca świadom jego możliwości i umiejętności ale mimo wszystko daję go na to miejsce.



6. Jose Aldo - Tutaj podobnie jak w przypadku Caina też nie jestem do końca pewien jak to jest z tą wszechstronnością Aldo.



7. Gilbert Melendez - O ile nie jestem pewien tego co potrafią wyżej wymienieni, jestem niemalże pewien że po Gilbercie mogę spodziewać się sporych sukcesów i sądzę że może okazać się przyszłościa wagi lekkiej.



8. Mauricio Rua - Zawodnik którego poza Fedorem lubiłem chyba najbardziej z całego Pride i którego widowiskowy styl i wszechstronność zawsze mi imponowały.



9. Dominic Cruz - Podobnie jak w przypadku wcześniej wspomnianych, tutaj też nie jestem pewien, choć po ostatnim pojedynku urósł w moich oczach :P



10. Kazushi Sakuraba - Specjalne miejsce w moim sercu i choć ostatnie miejsce w rankingu wcale nie znaczy że najgorsze :) Uważam Sakurabę za wirtuoza MMA i za jedną z największych legend tego sportu.
 
1.GSP



2.Cain



3.Anderson Silva



4.J.Jones



5.Aldo



6.F.Edgar



7.Melendez



8.Cruz



9.Fitch



10.E.Alvarez



(do mojej ''10'' puka Rashad Evans)
 
Jak można układać ranking między dywizjami (które w swojej idei są zamknięte), to tak jak by układać ranking P4P różnych dyscyplin sportowych, lub róznych - czegokolwiek. Sens taki sam - czyli żaden.



1. Maciej z Klanu



2. Mariusz Pduzianowski



3. Doda



4. Kaczor Donald



5. Michael Jackson



6. Justin Biber



7. Adam Malysz



8. Pan Zdzisio



9. Akebono



10. Fedor







Nie mozną ukłądać jednego rankingu zamkniętych dywizji bo nie ma skali prowonawczej między dywizjami. Kto to w ogole wymyslił i po co? nie ma czegoś takiego jak P4P, spytaj sie Sonnena.
 
@PiorunPL

Nie mozną ukłądać jednego rankingu zamkniętych dywizji bo nie ma skali prowonawczej między dywizjami. Kto to w ogole wymyslił i po co? nie ma czegoś takiego jak P4P, spytaj sie Sonnena.


media_preview.php
 
@PiorunPL - Jak Ci się tu nie podoba to na ch** wchodzisz ? Proszę redakcje o usunięcie posta Pioruna .
 
Spokojnie Piorun P4P to takie wyobrażenie jakby ci wszyscy zawodnicy walczyliby w tej samej kategorii wagowej i kto by był najlepszy ,przeciez wiesz o tym dobrze :-)
 
Ale jak to sprawdzisz która kategoria jest najsilniejsza? :) a zapewniam Cie ze nie są rowne.
 
No cóż ;)

1. Spider
2. GSP

3. Aldo

4. Melendez
5. Velasquez
6. Jon Jones

7. Dominick Cruz
8. Frankie Edgar
9. Jake Shields
10. Lyoto Machida (mimo wszystko)
 
1.Spider



2.GSP



3.Lyoto Machida



4.Frankie Edgar



5.Jose Aldo



6.Gilbert Melendez



7. Jon Jones



8. Dominic Cruz



9. Shinya Aoki



10. Cain Velasquez
 
Najlepsza jest Openweight!!! :D


Dokladnie ! :)



i te walki, gdzie 70-kilogramowy Yuki Nakai poddawal ponad 100-kilogramowego Pittmana na Vale Tudo,
albo Royce, Akebono,

swoja droga kiedys zastanawialem sie, jaki wplyw mialoby na postrzeganie tego sportu jak i zawodnika, gdyby niespelna 90-kilogramowy Mamed poskladal w 1 rundzie Pudziana - na takim pojedynku moznaby genialnie wypromowac dyscypline i pokazac co tak naprawde w sportach walki sie liczy:)
 
gdyby niespelna 90-kilogramowy Mamed poskladal w 1 rundzie Pudziana - na takim pojedynku moznaby genialnie wypromowac dyscypline i pokazac co tak naprawde w sportach walki sie liczy:)


:-) To by było dobre. KSW upodobniłoby się wtedy trochę do PRIDE :)
 
gdyby niespelna 90-kilogramowy Mamed poskladal w 1 rundzie Pudziana - na takim pojedynku moznaby genialnie wypromowac dyscypline i pokazac co tak naprawde w sportach walki sie liczy:)



applause.gif
To by było dobre. KSW upodobniłoby się wtedy trochę do PRIDE :)






Gdyby wystawić 70 kilowego Edgara vs 130 kg Pudziana to i tak stawiał bym na tego pierwszego :) Szczegolnie w 5 rundach.
 
@up


W jakich 5 rundach, jak Pudzian co najwyżej 2 wytrzymał, ze "światowej klasy Japończykiem" Yusuke Kawaguchim...
 
Back
Top