Wasze opinie i recenzje

L

_Logan_

Guest
Aktywnie korzystacie ze sprzętu Ground Game ? Chętnie poznamy Wasze opinie, spostrzeżenia, chętnie zapoznamy się z recenzjami Waszego autorstwa. Najciekawsze wpisy mogą zostać przez nas wyróżnione i nagrodzone atrakcyjnymi upominkami. Do dzieła !
 
Śmiało mogę powiedzieć, że rashe najlepsze na rynku, każdy zawodnik to potwierdza który dostał przy Fight Travel upominek od firmy do programu, przy praniu nie widac brudu i syfu, świetnie trzymają i opinają, nie ścierają się na macie jak byle ścierki, gruby i konkretne, również te nowe spodenki nigdzie nie blokują, i nie zatrzymują ruchu, no i to co chyba każdy sobie ceni w GG - Klimat i Modele z duchem Walki :) Ja Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Rashe i spodenki - czyli pełen komplet to walki NO GI :)
 
Polecam GI do BJJ Balance Czarne!

Kimono zostało zaprojektowane z myślą o wymagających zawodnikach. Spodnie z wytrzymałej bawełny, które świetnie nadają się na codzienne trenigi. Bluza wykonana z wytrzymałej, lekkiej i bardzo wygodnej plecionki typu Pearl Weave oraz światowej klasy design tworzą doskonały i nowoczesny produkt.

  • Wytrzymała, lekka i bardzo wygodna plecionka typu Peal Weave o gramaturze 450g - żaden nygus Ci go szybko nie rozedrze.
  • Innowacyjny zastosowanie oddychającego materiału mesh na karku zwiększa komfort i znacznie zmniejsza ryzyko otarć skóry w tym miejscu - przewiew na karczychu=komfort w gymie.
  • Spodnie wykonane z wytrzymałej bawełny, 12oz, świetnie nadające się do codziennych treningów - przeliczając uncje na gramy, mamy 12oz=340 g. Materiał galotów nieco słabszy od bluzy, ale naaaadal całkiem gruby!
  • Światowej klasy design, doskonale wykonane hafty oraz naszywki - Naszywki na propsie, kozak! I uwaga: zawsze możesz dodać coś swojego!
  • Kontrastowe szwy w kolorze niebieskim - połączenie niebieskkiego z czarnym, daje niesamowite wrażenia estetyczne, co nie jest bez znaczenia, w czasie naboru do twojej sekcji, szczególnie, gdy płeć piękna się zapisuje.
  • Spodnie wzmacniane od kolan po sam dół, dzięki czemu przetrwają nawet najmocniejsze treningi - jak róznież pewnie i pielgrzymkę na Jasną Górę (na kolanach oczywiście, @Mort ) .
  • Wygodny, okrągły sznurek oraz system dwóch szerokich szlufek pomagają w jeszcze lepszym dopasowaniu - okrągły sznurek od zawsze > niż ten kwadratowy!
  • W zestawie wygodny worek do przechowywania kimona - ciężko nosić kimono na i w worku równocześnie, ale dla kimona od GG - nie ma rzeczy niemożliwych
worek.jpg



POLECAM!
 
Mam kimonko surf&jitsu, nie będę się rozpisywał za wiele - wygląd i wytrzymałość tego kimona na 10. Do tego mam też rasha + spodenki 'bjj superman', które nie dość, że pięknie ze sobą współgrają, to jeszcze są wytrzymałe i nie noszą śladów użytkowania, mimo, że już rok je tyram. Polecam sprzęty tej firmy! :)
 
Back
Top