Wasze opinia na temat GI od firmy Manto.

szymonjks

Oplot Challenge
Featherweight
Siemanko, chciałbym rozpocząć przygodę z BJJ, co wiąże się z zakupem GI. Przeszukując wiele stron natrafiłem na GI firmy Manto o nazwie modelu "Victory". Jestem zielony na ten temat i chciałbym dowiedzieć się jakie jest wasze zdanie na temat GI od tej firmy, ewentualnie na temat modelu "Victory". Czy warto w ogóle pakować pieniądze w sprzęt od tej marki czy może jednak są jakieś inne, których sprzęt jakościowo jest równy/lepszy no i oczywiście tańszy ? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam :)
 
Używam gi od manto, ale inny model (5.0). Kupując sam zastanawiałem się czy warto dać te ~350zł, ale po pewnym czasie jak mi przeszło :) Dobra jakość, solidnie wykonane. Natomiast nie miałem styczności z innymi firmami więc na temat lepszych, tańszych gi się nie wypowiem.
 
ja mogę się wypowiedzieć na temat koszulek Manto... zakupiłem jedną, ale niestety stwierdzam, że to jest rozmiarówka dla gimbazy. Kupiłem XL i przy 85kg i 178cm wzrostu, a czuję się w niej jak filet śledziowy w puszce, a po praniu pewnie i tak się skurczy. Rękawki krótki... zbyt krótkie.
 
Miałem Gi od Manto niestety a1 bylo dla mnie za duże a a0 za male dlatego musiałem odsprzedać. Jakościowo Manto daje rade i mogę polecić. Jednak stosunek jakości do ceny to zdecydowanie wybieram GroundGame :)
 
Miałem Gi od Manto niestety a1 bylo dla mnie za duże a a0 za male dlatego musiałem odsprzedać. Jakościowo Manto daje rade i mogę polecić. Jednak stosunek jakości do ceny to zdecydowanie wybieram GroundGame :)
Coz podpis pod nickiem zobowiazuje :D
 
Miałem Gi od GroundGame niestety a1 bylo dla mnie za duże a a0 za male dlatego musiałem odsprzedać. Jakościowo GroundGame daje rade i mogę polecić. Jednak stosunek jakości do ceny to zdecydowanie wybieram Manto :)

:kaczy:
 
Coz podpis pod nickiem zobowiazuje :D
Nie to nie jest nic sponsorowanego czy coś w tym stylu. Możecie równie dobrze usunąć ten podpis :)
GG to zdecydowanie fajna marka z dobrym jakościowo sprzętem co może potwierdzić każdy użytkownik ich sprzętu. Obecnie mam Gi od tatami i też daje rade.
 
Nie to nie jest nic sponsorowanego czy coś w tym stylu. Możecie równie dobrze usunąć ten podpis :)
GG to zdecydowanie fajna marka z dobrym jakościowo sprzętem co może potwierdzić każdy użytkownik ich sprzętu. Obecnie mam Gi od tatami i też daje rade.
Przeciez tylko zartowalem. Ja obecnie mam oba gi od GG i jestem zadowolony. Pozdrawiam @Mateusz Smoter
 
Back
Top