Wasz wymarzony main event na UFC Poland

Realistyczne w tym sensie że możliwe do przeprowadzenia :-) , kłade nacisk na wymażone :-)
 
Błachowiczvs Gustafsson



Grabowski/Tybura vs Mark Hunt



Chalidow vs Belfort



Jotko vs belcher



Held vs Alvarez :D
 
Grabowski vs. Mir Bardzo bym chciał choć wiem że nie duże szanse.



Chalidov vs. Machida To wręcz dla mnie marzenie



Diaz vs. Saidov -- Tutaj oczywiście brak sensu ale bardzo chciałbym zobaczyć Nicka w Polsce i posłuchać jego komentarzy na ten temat. Napewno powiedział by prawde, o naszym narodzie, o dziewczynach i w ogóle o naszym kraju.
 
Bazalek vs Cain



Najman vs JDS



Weidman vs Trybson



A tak serio, to



Johny Hendricks vs Rory MacDonald walka o pas



Mamed vs Belfort
 
Zupełnie topowych zawodników pewnie nie będzie, ale jakby przyjechała jakaś legenda w stylu Shogun/Wanderlei to bym się nie pogniewał.
 
@ Tomasz Chmura



Tak to ja, Dana White :) A teraz proszę o możliwość dostępu do chat.mmarocks żeby posiedzieć z hardkorowymi fanami na najbliższej gali :-)
 
Chalidow vs Belfort :-) / Rockhold ( w drugim przypadku moze dluzej bysmy sobie poogladali walke ) :-)
 
Oczywiscie ze Belfort vs Mamed i odrazu w stylu KSW tytul dla gali "Boski" pojedynek ;). Ciekawe kto by kogo nawrocil.
 
45344411.jpg
 
na ufc poland musi wystąpić legenda sportow walki jozef warchoł. nie mowie żeby od razu na main cardzie, ale preelimsy albo chociaż w walkach na facebooku miejsce by sie znalazało.
 
Daniel Omielańczuk vs. Nikita Krylov :D



Tomasz Drwal vs. Uriah Hall



Piotr Hallmann vs. Takanori Gomi
 
nie musi byc ME ale ucieszyla by mnie walka Mameda z kimkolwiek z top 10. Reszta Polaków w UFC nie jest gotowa na wystepy w glownych walkach wieczoru.
 
@katon323 - Waluś vs Cain !!!







:-) :-) odrazu lepiej zaczyna się ten ponury dzień :-)
 
Cerrone vs Miller



Cerrone vs Thomson



Souza vs Khalidov



Bisping vs Khalidov



Siver vs Poirier



Chan Sung Jun vs Piorier II



Swanson vs Poirier II



Swanson vs Mendes



Condit vs Maia



Uzbierałoby sie tego sporo jakbym pomyslał, ale ciezko zestawiać na 9 miesięcy przed galą, ale najchętniej zobaczyłbym jakichś efektownych lekkich w walce o titleshota lub polską gwiazdę w walce z kimś renomowanym z UFC.
 
Wątpię abyśmy dostali pojedynek bez Europejczyka w finale. Pamiętajmy, że Machida w walce z Munozem był w zastępstwie za Bispinga.
 
Back
Top