Wasz ulubiony zawodnik MMA .

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Jak sądze, był już kiedyś taki temat, ale ja od kiedy jestem na forum to go nie widziałem, a myślę, że taka zabawa sprawia frajde nie tylko mnie . Jeśli wciąż taki temat jest aktywny, to proszę mój post usunąć . I chodzi o to, żeby podać TYLKO JEDNEGO zawodnika, a nie odrazu całą listę waszy favorites . Moim ulubieńcem jest oczywiście Quinton " Rampage " Jackson !
 
Jon Jones



Ps. Rampage - znamy się?? Bo temat brzmi znajomo jakoś...;-) choć patrząc na twych zawodników w podpisie - raczej nie
 
To znaczy ja Cie pare razy na forum widziałem, ale tak bliżej to chyba nie :)
 
thiago_alves.jpg
 
1. Crocop



2. Spider



3. Fedor



4. Big Nog



5. JDS



6. Rampage



7. Wand



8. Bisping



9. Edgar



10. Kharitonov



11. Shogun



12. Irokez



13. Janek



14. Aoki



15. Shields
 
Fedor Emelianenko - Teraz i na zawsze i na wieki, wieków...



(A to znak że coś ze mną się dzieje!)
 
Ramp4ge - nie czepiaj się malinowskiego. Ten pan napewno interesuję się tym sportem troche dłużej, więc i ulubionych zawodników się uzbieralo ;)


Też podam kilku, a co!


GSP, Lyoto Machida i BJ Penn z zagranicznych



Khalidov, Drwal (szkoda, że tak rzadko walczy) z polskich ;)
 
Tacy to zawsze! Przyjdą, popatrzą, popatrzą i jak pierdolną tak rozpierdolą cały system! Zero zabawy z wami chłopaki...
 
Dobrze by bylo, jakby kazdy podal swojego ulubionego zawodnika z kazdej wagi(przynajmniej do koguciej), a potem, zeby podliczyc glosy. Wiecie taka ankieta. Jeszcze podzielic na Polske i na Swiat ;)
 
ło cholera trudno wybrać jednego, no ale spróbuję.



Nick Diaz. Dlaczego? Może troche na przekór wszystkim, podoba mi się jego poza (choć w sumie to pewnie nie poza) BadBoya. Lubię oglądać wywiady z nim bo są poprostu zabawne (yeah...you know..yy...you never know you know hhmmm), jeśli coś mu leży na wątrobie to mówi otwarcie o tym (vide zarobki w SF), ale potrafi też zachować klase (np po walce z Shamrockiem). Jara zielsko i się z tym nie kryje (dissując przy tym wszystkich ringowych koksiarzy), biega trathlony za co szacun :-). Jeśli chodzi o sam styl walki to pomijając zapasy jest dla mnie zawodnikiem kompletnym a przy tym zachowuje szczyptę wariactwa w klatce (nie kalkuluje zbytnio, nie boi się podejmować ryzyka). Myślę że jest właściwą osobą do pokonania GSP.



Dodałbym jeszcze każdego z braci Gracie, bo na ich walkach tak naprawde się wychowałem.
 
Podam trzech moich ulubionych bo jednego nie dam rady.



GSP,CRUZ,REEM.



Dodam ,że równie bardzo jak tych 3 zawodników lubię 20 innych.
 
Jara zielsko i się z tym nie kryje (dissując przy tym wszystkich ringowych koksiarzy), biega trathlony za co szacun
cool.gif
.






Wow, nie widzialem, ze Diazy robia triathlony. Sam mam w planach iron mana ukonczyc w przeciagu najblizszych 2lat, ale wszedzie spotykam opinie, ze Triathlon mocno sie wyklucza z BJJ. A tu czarny pas biega half ironmana i xterra. Motywujace!
 
[list type=decimal]
[*]
Ricardo Arona
[*]
Fedor
[*]
JDS
[*]
W.Silva

Joachim "Hellboy" Hansen

Aoki

BigNog

Shogun
[/list type=decimal]
 
Wagowo i wg rankingu MMA Rocks.

265: Cain Velasquez, Alistair Overeem i Fedor Emelianenko.
205: Jon Jones, Forrest Griffin i Jan Błachowicz.
185: Ronaldo Souza, Mamed Khalidov i Michał Materla.
170: GSP, Martin Kampmann i Carlos Condit.
155: Eddie Alvarez, Melvin Guillard, Evan Dunham i Maciej Jewtuszko.
145: Jose Aldo i Mark Hominick.
135: Urijah Faber, Brian Bowles i Demetrious Johnson.
125: Jussier da Silva i Shinichi Kojima.

:-)
 
Back
Top