Warsaw Shore

Ta, sam się zdziwiłem widocznie jakaś dziwna wersja tamta była - tutaj już na 100% sprawne video:



http://tb7.pl/pobierz/e8ef82a57b79a5846e142bc4d1411de7/Warsaw.Shore.S02E07.PL.DVBRip.XviD.avi
 
łukasz niestety ten plik też nie działa, chyba, że tylko u mnie. A co do strony kinoman.tv to według mnie najlepsza obecnie strona z bazą filmów i seriali. Wszystko za darmo, bez rejestracji, opłat itp. Polecam
 
http://tb7.pl/pobierz/14147085cef17c30b64dd87c5dffccc0/Warsaw.Shore.S02E08.PL.DVB...TROD4T.avi



Link do wczorajszego...
 
Paweł ma dobre teksty :-) :



,,Książe Nowego Jorku ,, :-)



Ala Makota < Ala Mamudżina


Edit : Kaczka masz super sygnaturę :-)
 
Jestem, zawiedziony dużą Anią, Miała pokazać prawdziwą Polską sucz, a słabo się zaprezentowała, spodziewałem sie czgoś więcej. ;)
 
No i pokazała, dużo gadać, mało robić, sucz z wymaganiami, a niewielką wartością własną. Ciekawe ilu wierzy w dymanie w jacuzzi... ;)
 
co raz slabiej z duza ania a po pierwszym sezonie moze oprocz odcinka z anglikami wydawala sie ogarnieta. Jak bedzie 3 sezon to Ptys pewnie odpadnie.



errorek :)
 
Zapoda ktos linka do stronki z odcinakami online? Jestem niestety 2 do tylu, az wstyd sie przyznac.



Btw mowilem wam juz w poprzednim sezonie, ze duza Ania jest tak samo nieogarnieta jak pozostale uczestniczki. Zmylil was brak wlosow utlenionych na platyne i brak oznak przedawkowania solarium.
 
jak bedzie ktos ogladal to niech skupi sie na tle gdy pokazana jest Burgerownia... kurwa mignal mi Walus chyba!!! :)



dobry odcinek nawet!
 
jak ktos sciagal od kaczego - 23:58, az sprawdzilem, no kurwa na pierwszy rzut oka jak songoKamil mi wygladal, haha.
 
Luke, nie dość, że zabiłeś starego to jeszcze płci nie rozróżniasz? Uważaj gdzie wkładasz lepiej, bo Ty z takim "tytułem" skończysz ;-)



Co jak co, bo można się było i tego spodziewać to poza akcją Eweliny to raczej niewiele akcji dla "homo" czy damskich czy męskich, raczej skrajnie "ogiero-suczy" program ma to być ;-D Swoje argumenty na "nie" przedstawiałem na początku, ale póki głupota nie dotyka bezpośrednio może być śmieszna ;-) To pojąłem i bywa śmiesznie, choć coraz słabiej i ostatnio to już telenowelę zaczęło przypominać ;]
 
Po ostatnim odcinku stwierdzam, że Paweł niby taki jebaka, ale coś pod pedała podlatuje. Ja osobiście bym nie wysiedział przy męskim striptizie i to jeszcze z taaaakim zaciekawieniem. On był tym zafascynowany. Nie dałbym rady.
 
luke --- skoro się wypowiadasz to oglądałeś choć chwilę, czyli według swojej logiki jesteś ciotą! CIOTA!
 
Back
Top