Warsaw Shore

Kurde, to musi być jakieś umyślne działanie bo ten program robi się za bardzo skrojony pod ludzi, którzy są w jakimś stopniu zainteresowani MMA.
 
Coś w tym jest, a jeszcze szykuje się prawdopodobnie odcienk, w którym ekipa jest na gali KSW w Warszawie, bo ich bus stał na parkingu wtedy i gdzieś przeczytałem, że faktycznie byli obecni.



Może to ten prezent od Alana.
 
Byli na gali i nie pojechali wtedy na after do platyny (bo ich nie widziałem)? To takie nie w ich stylu ;).
 
To chyba faktycznie jakiś klops bo nie wierze ,że realizator nie pokazałby ich na moment :-) może kierowca Warsaw Shore kupił za drogi bilet na KSW i nie miał na wache ,więc wziął służbowy wóz.
 
Iimpreza jak na afterze KSW to właśnie nie ich styl, ma być klub z plastikiem, 3 paskami, gdzie można zrobić syf i być gwiazdą/w centrum uwagi.
 
Może organizatorzy after party uznali, że to już by było za dużo :-) bo o ile faceci potafią się jako tako zachować to dziewczyny z odcinka na odcinek coraz głupsze i mogłoby się to przekształcić w żenada party, a to już nie byłaby dobra reklama dla KSW.



Albo faktycznie ten bus to tylko przypadek, a ja dorabiam sobie jakąś historyjkę...poczekamy do następnych odcinków i się wszystko wyjaśni.
 
jak można oglądac ten program i wspierać to debilstwo pokazywane w tym nędznym realityshow telewizji muzycznej?
 
To wypieprzaj z tego tematu i się nie udzielaj jak tak bardzo Cię to boli. Nie ogarniam jacy ludzie czasami są idiotami....
 
koniec zartow, ma ktos jakis sprawdzony link zeby sobie obejrzec wczorajszy? niestety byla pociagowa noc i przegapilem!!! :)
 
No spoko, ale gdzie takie wyskakiwanie przed szereg? Są obecni póki co uczestnicy i to ewentualnie im się należy już popularność, a nie jakiejś "przylepie" ;-)
 
Warsaw Shore za 6 minut. Gotowi :-)



colbert-popcorn.gif
 
Back
Top